Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan terhes...

Miért mondják sokan terhes nőkre, hogy dagadtak?

Figyelt kérdés

Van, aki dundi és terhes, de vannak, akik vékonyak, csak a hasuk nagy, mert terhesek. mi az istenért mondanak ilyet?

pl egy ilyen nőre is rámondják, pedig ő vékony:

[link]


2011. okt. 24. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
mert némelyiknek nagy feneke és igazi vaskos combaj lesz, talán azért
2011. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még egyszer mondom, hogy VÉKONY a nő. a combja, a karja, az arca, még a melle is kicsi, egyedül a hasa nagy.
2011. okt. 24. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

De ki mondja ezt?

Mert en ilyet maximum 10-12 eves csipajukat nyitogato gyermekek szajabol tudok elkepzelni, abbol is csak a bamba csufolhat terhes not.

Legalabbis en mar ketszer voltam terhes, vekony voltam kozben is, csinosan is oltozkodtem a lehetosegekhez kepest, de soha nem mondtak ram, hogy dagadt vagyok.

2011. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy büdös bunkó.

Sokszor egy nő valóban "megvastagszik", de ez nem a sok zabálás, hanem a vízvisszatartás miatt van. Arról pedig senki sem tehet.

2011. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy terhes nő szerintem akkor sem csúnya ha tényleg duci. Sajnos van ilyen, személyes tapasztalat. Egyszer egy rendőr kérdezte tőlem hogy maga terhes vagy picit nagy a poci??

Egy rokonom meg tudta hogy terhes vagyok de jó bunkó hangnemben mondta hogy látom mostanában jól csúszik a rántott husi!

Hogy hogy gondolják ezeket az én sem tudom...

2011. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kb én is ilyen testalkatú voltam a terhességem alatt, de egyszer sem mondták rám, hogy dagadt vagyok. Aki meg ezt mondja egy terhes nőnek, az tényleg bunkó...
2011. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőnek terhesen a képen,szép pocija van.Kövérség csak irigység,rossz indulat.
2011. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
a kepen a kismam nagyon csinos viszont sajnos nem minden kismam nez ki igy...velemenyem szerint enyhe tulzas az a kijelentes hogy minden kismama szep...hat nem ...az a no aki 30-40 kilo sulyfelesleggel kezdi meg a terhesseget es meg szepen ugyel is arra hogy hizzon 14 kilot hiszen az orvos szerint az a normalis (csak nem az o eseteben) nem mas mint csunya es kover...de ez most nem csak a terhesseg idejere szol hanem azon kivul is hiszen ez nem csak csunya de egeszsegtelen is...annak ellenere hogy ez a velemenyem ha egy ilyen "kismamaval" talalkozom nem teszek negativ megjegyzeseket vagy pillantasokat hiszen ez valoban egy 12 eves ertelmi szintje lenne...valoszinuleg eleg baja van neki az en megjegyzesem nelkul is hiszen elkepzelehetettlennek tartom azt hogy o meg legyen magaval elegedve es ne akarjon kitorni abbol az ordogi korbol
2011. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!