Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Orrszívó-porszívót lehet...

Orrszívó-porszívót lehet venni a Tescoban?

Figyelt kérdés
Pár napja volt ma igaz csak átfutottam rajta, de nem találtam. Ha lehet venni kb. mennyibe kerül?
2011. júl. 3. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

En is lattam mar, azt nem tudom, hogy mindig van-e mindegyik aruhazban.

Viszont a legtobb tescoban van gyogyszertar is, ott pedig kb 99%, hogy van orrszivo, illetve a patikak donto tobbsegere igaz. Nem nagy tetel, 1500 forint korul van.

De ha 2000 forint lenne, akkor is megerne. Nekem 2,5 eves a nagyobbik fiam, akkor vettem Ariana markajut, az volt 1400 forint akkor es mar a masodik gyereket szolgalja, semmi baja sincs. Ket cserelheto fej volt hozza, az egyiket mar az elso honapban sikerult eltuntetni, a masik pedig azota is birja, valoszinuleg tobbszor nem is kell erre beruhazni, mert nagyon eros anyaga van, nem torik konnyen.

Szoval nem nagy tetel es ne csak tescoban nezd.

2011. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, én azt hittem hogy tizenezer forint. De akkor így bátran megyek majd be a legelső gyógyszertárba és veszek egyet.
2011. júl. 3. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Tescóban is van, a hiperben, 1700-2000 ft-ig, de szinte mindenhol annyi.
2011. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!