Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ma valami csoda...

Van valakinek ma valami csoda folytán levehető családi vagy gyes? Bankot is légysziii.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy nap már ez a 3. ugyanilyen kérdés, csak más formában van feltéve, akkor kicsit már "idegesítő" és kiakad rajta az ember, hogy miért nem olvasta el a másik kettőt, főleg, hogy már előző nap is volt ugyanilyen 3, meg az előtte lévő hónap elején is... Én mielőtt kérdést teszek fel, mindig rákeresek, hogy volt-e hasonló, hátha attól okosabb leszek. Ha nem, akkor felteszem a kérdést.
2011. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
18%

A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen én elmagyarázom hogy én kb harmadszor miért teszek fel ilyen kérdést!

Szóval az a helyzet hogy egyedül nevelem 2éves kisfiamat,és épp pont most fogyott el a pénzem amit napszámos munkával kerestem,és ráadásul a pelenkája is elfogyott,hamár itt tartunk enni is csak a tegnapi kenyeret fogjuk mivel hitelt kértem de nem kaptam a kisfalusi boltocskánkban!Tehát a nagyszerű gyesből és csp-ből vagyok kénytelen fenntartani magam és a gyereket ja és a rezsit se fizeti ki helyettem más!Hát röviden tömören ennyi!Még valami amire kíváncsi vagy?



A komment megírásának időpontja: ma 12:52



Még mindig a hűtős :-D


Na ez a komment nem kellett volna. Most sajnálni kellene, hogy egyedül maradt? Mint írtam, mindenki megpróbál boldogulni, úgy ahogy tud. Én sem kotorászok más zsebében, mert nekem attól nem lesz több.

Én csak megpróbáltam neki tanácsot adni, hogy jövő hónapban ne érje váratlanul, vagy télen, mikor fűtés számla is lesz, hogy 2012. január 5én lesz leghamarabb pénz a számlán, de én azon sem csodálkoznék, ha 6án.

Sajna az a szemlélet

2011. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
47%

Hát igen, helyettem sem fizeti ki senki se a rezsit, se a lakást, se a kaját, se a pelenkát, stb..

Ezt mondjuk szerintem mindannyian elmondhatjuk.

2011. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
2011. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
19%

Az vagyok akinek elmagyaráztad, hogy miért nincs már ebben a hónapban pénzed és aki megkérdezte, hogy miért is kell ezt mindig megkérdezni.

Nyugodtan pontozzatok le, de attól, hogy egyedül neveled a kisfiadat én nem tudok sírva fakadni.

Pontosan tudom, hogy ez mit jelent, én kettő kicsit neveltem egyedül sok éven keresztül, ráadásul az egyik fogyatékos. Nehéz volt, de ment. Semmi anyagi támogatást nem kaptam senkitől, nekem is fizetnem kellett a rezsit, mint mindenki másnak. Leültem és szépen beosztottam azt ami volt. Nem mentem hitelért sehova és főleg nem a közértbe. Netem abban az időben nem volt, nem engedhettem meg magamnak, ellentétben Veled.

Pont a gyerek miatt kellene felelősség teljesebben beoszatnod a pénzed, ha nem a netet fizetnéd elő hanem helyette pelenkát vennél a kisfiadnak, talán könnyebb lenne az élet.

El sem tudtam képzelni, hogy ennyire nem lehet beosztani egy fix havi bevételt.

Igaza van a hűtősnek, meg kell venni előre mindent, akkor nem megy el "luxuscikkekre" a gyes.

2011. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%

Hétfőn lesz csak rajta, szerintem minden banknál.


Nem kellene bántani a kérdezőt, főleg nem a net miatt, írta hogy napszámos munkából volt pénze, ezek szerint vállal alkalmi munkát, a munkakereséshez (lehet hogy nem pont ehhez a munkához) kell a net. Sok ügyet is lehet intézni, stb.


Azt meg senki nem tudhatja milyen váratlan kiadásai voltak ebben a hónapban. Nekünk pár hónapja két nappal fizetés előtt lett nagyon beteg a kisfiam, az összes gyógyszere kb. 5000 Ft volt. Volt még pénzünk, de mondtam a páromnak, hogy azért biztos nagyon sok helyen van ahol ez problémát okozna.

2011. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%
18:18 nem kért kioktatást a kérdező. Örülök, hogy te ilyen szuper vagy. Hát, más meg esendő. Ez van, fogadd el.
2011. júl. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
14.08-as hozzászóló: nem azért nem értettem a kérdést, mert felvet a pénzt, hanem azért, mert a kérdező enyhén szólva is töri a magyart.
2011. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
44%
Én azt nem értem,ha idegesít valakit egy kérdés,akkor miért olvassa végig?Sőt,miért válaszol rá????Nem kötelező,szerintem...az a baj,hogy az emberek nagyon szeretnek kötekedni,a másikat szekálni.Ez egy jó ,magyar szokás...sajnos!Szép napot mindenkinek!:-)
2011. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves KÉRDEZŐ!


Én ma (július 2.) délelőtt 10 órakor vettem le a számláról az ehavi családi pótlékot! (MKB Bank). Én is nagyon vártam, hogy jöjjön, nekünk is alig volt már pénzünk.

2011. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!