Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ma valami csoda...

Van valakinek ma valami csoda folytán levehető családi vagy gyes? Bankot is légysziii.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Csodák nincsenek, így csp, meg gyes sincsen ma, csak majd HÉTFŐN!
2011. júl. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Elismerésem az első válaszolónak. El nem tudtam képzelni, hogy mit akart kérdezni a kérdező.
2011. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
:))))))))
2011. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én értettem mit kérdez, de nincs ma családi, gyes.
2011. júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
66%

NINCS!

tényleg azt hiszitek, ha ötvenszer felkerül ide ez a kérdés, akkor hamarabb megkapjátok???

2011. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

Minden hónapban belefutok az ilyen kérdésekbe, de soha nem reagáltam eddig:(

Most nem tudom megállni, hogy meg ne kérdezzem, egyszerűen föl nem foghatom, hogy lehet annyira lenullázni a bankszámlát, hogy minden 1-jén azon kelljen izgulni, hogy holnap lesz e mit enni?

Vagy én gondolom rosszul, és nem is a pénztelenségről van szó, hanem pusztán a türelmetlenségről?

Ne értsetek félre, minket sem vet fel a pénz, de tudom, hogy még egy hetet ki kell húzni, ezért a mélyhűtőből veszek ki lefagyasztott húst, ilyesmi és abból főzök, pl.

Aki örökké megkérdezi, hogy kapunk e ma gyest,... világosítson fel engem legyen szíves, hogy minek ez a türelmetlenség?

2011. júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
61%
én azt nem értem, hogy még ha válaszol is valaki, hogy "igen, nekem x banknál már a számlán van" akkor neki ettől jobb lesz?
2011. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igen én elmagyarázom hogy én kb harmadszor miért teszek fel ilyen kérdést!

Szóval az a helyzet hogy egyedül nevelem 2éves kisfiamat,és épp pont most fogyott el a pénzem amit napszámos munkával kerestem,és ráadásul a pelenkája is elfogyott,hamár itt tartunk enni is csak a tegnapi kenyeret fogjuk mivel hitelt kértem de nem kaptam a kisfalusi boltocskánkban!Tehát a nagyszerű gyesből és csp-ből vagyok kénytelen fenntartani magam és a gyereket ja és a rezsit se fizeti ki helyettem más!Hát röviden tömören ennyi!Még valami amire kíváncsi vagy?

2011. júl. 1. 12:52
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


vegyetek már elő egy nyamvadt naptárat és írjátok fel, igen vannak csúszások, de a bankosok, hacsak nem tiltották le a pénzüket időben kapják.

Szóval 07.04én lesz csp-gyes a számlán.

És ezt úgy írom, hogy a számlámon ha van ezer forint, akkor sokat mondok, ebben a hónapban elég sok nemvárt kiadásunk van.

Egy dologra jók nekem ezek a kérdések, tudom, hogy hó vége van.

2011. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
*12:43-nak szól
2011. júl. 1. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!