Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van valakinek ma valami csoda...

Van valakinek ma valami csoda folytán levehető családi vagy gyes? Bankot is légysziii.

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
58%
De attól, hogy valakinek elfogy a pénze, még nem fogja megkapni a hónap első napján a csp-t... Soha, egyik hónapban sem!
2011. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
33%

Csak egy valamit nem értek, hogy miért nem értik meg, hogy most legalább egy rövidebb hónapra kellett beosztani. Jövő hónap 1 nappal hosszabb lesz, akkor már egy nappal korábban itt lesznek a kérdések?

Hó elején kellene gondolkozni.

Én pl. betankolok annyi pelusból, hogyha hasmenése lenne, akkor se fogyna el.

Tápszer még van egy bontatlan doboz.

Kaja: Tele a fagyasztó.

Gyógyszer: lázcsillapító, hasfogó, ilyenek mindig vannak itthon

És a vésztartalékba mindig van egy darab ötezres, amihez tényleg csak akkor nyúlok, ha ég a ház!

2011. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%

Én értem, hogy elfogy a pénz és hó végén már nagyon várod a következő fizetést. De!

Attól, hogy itt kérdezed, még nem lesz meg előbb.

Attól, hogy más már megkapta, attól sem lesz előbb pénzed.

Az meg megint egy más kérdés, hogy ugyan minden hónapban elsején utalják, de ettől még nem lesz aznap a számládon. Sem ebben a hónapban, sem a következőben. Ha minden hónapban megkérdezed, akkor sem.

2011. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
60%
Hajj, de bánt mindig mindenkit ez a kérdés. Én nem néztem meg az otp direktemet, mert úgyis csak 4-én lesz :( De azt néztem, hogy az év 2. felében jobbára 2-a környékén már rajta lesz a számlán a pénz. Ha ma nem kapunk anyóstól 2 csomag törlőkendőt, akkor hétfőig anélkül maradtunk volna. Stb. Kérdező, én értem, miről beszélsz, sajnos. Akik meg nem értik, örüljenek! Tele a fagyasztó... Ahol van rá pénz, ott lehet is tele.
2011. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
29%
Én soha nem fogom, megérteni, hogy akinek ennyire nincs pénze annak internetre honnan van. Mert az is minimum 2-3000 Ft-nál kezdődik. Ennyi pedig elég lenne pár napig kajára.
2011. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
71%

Én írtam, hogy tele a fagyasztó


Igen, étel mindig van itthon.

A kenyeret, ha nem fogy el, lefagyasztom. Ritkán van olyan, hogy nálam szemétbe kössön ki az étel.

Csirkét, disznót nevelek.

Így ha más nem, szalonna, kolbász mindig van.

Zöldséget akár balkonon is lehet nevelni, nem kell hozzá kert sem. Ebben a szép időben már régen terem az is.

( nővéremék Kecskeméten erkélyen kertészkednek, cukkini, tök, paradicsom, paprika, eper már terem nekik bőven. Ez egy-egy cserepet jelent)

Kiadásokat meg hó elején kell tervezni, és akkor hó végén nem kerül az ember lánya bajba.

Anyukám minket négyünket nevelt egy fizetésből, apám nem fizette a gyerektartást sem, tehát megtanultunk spórolni.

2011. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem "minden hónapban elsején utalják", hanem minden hónap első munkanapján utalják, és a második munkanapján van a számlán.
2011. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan mondom nem hiszem el, hogyan lehetnek az emberek ilyen érzéketlenek, mint az itt válaszolók többsége! Szegény kérdező kinek, mit vétett azzal, hogy feltett egy normális, provokáció mentes kérdést. (A kedves válaszolók teszik provokálóvá!) Inkább megértőnek és türelmesnek kellene lenni, hiszen nem látjátok, hogy milyen helyzetben van a kérdező? Aki nem nevel(t) egyedül gyereket, az nem tudja, hogy milyen nehéz így megélni, persze hogy várja azt, hogy legyen egy kis pénze!
2011. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
56%
Könyörgök, válaszoljon már rá valaki, hogy miért lenne jobb a kérdezőnek, ha azt a választ kapná, hogy xy már megkapta. Ettől az ő számláján még nincs pénz!
2011. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%
Én értem, hogy nem lenne jobb. De a kérdező tudtára nyugodtan, higgadtan is lehet juttatni ahelyett, hogy ráförmednek a többiek! :) Miért jobb veszekedni, türelmetlenkedni? Elárulná nekem valaki?
2011. júl. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!