Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » El tudnatok mondani hogy...

El tudnatok mondani hogy milyen hogy ha van gyereketek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos, vidám, aggódós, felelősségteljes, sosem unalmas.
2011. jún. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,sőt néha az jut eszembe,hogy miért is nem vállaltam be őket hamarabb:)),de azért vannak rosszabb napok is:C
2011. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehéz,de nagyon jó!
2011. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen felnősz, vagy 10 évet "öregedsz " gondolkodásba

Másfajta szerelem :)) elbűvöl és teljesen kifáraszt néha kiidegel de imádod és állandóan aggódsz és a legjobbat akarod Neki :))

2011. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez az,hogy ezt nem lehet szóban elmondani.Minden pillanat egy öröm egy felfoghatatlan csoda.Csak nézem,nézem...és nincs erre szó.Remélem megtapasztalod.
2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Maga a csoda minden pillanat....

Míg kicsik voltak csak néztem őket és az gondoltam hogy két sejtből mi lesz.....most, hogy a nagy már beszél az is nagyszerű érzés főleg mikor azt mondja anya...

2011. jún. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Alig vártam, hogy legyen, mert annyira vágyam már egy gyerekre. Most ha valaki azt mondaná, hogy a szívem kell kivágnom érte, szó nélkül megtenném. Ő a legfőbb művem, az életem értelme. nélküle már semmi nem lenne ugyan olyan. 29 évesen szültem, most 3 hónapos, és sokszor még mindig nem hiszem el, hogy ő van, és az enyém. Iszonyatosan sokat aggódom érte, féltem nagyon, de azért nem esek át a ló túloldalára.é Sokszor csak nézem ahogy hempereg a kiságyban, és szinte elolvadok tőle. :)

Csodálatos és felelősségteljes érzés anyának lenni. :D

2011. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt.Sok boldogsagot kivanok.
2011. jún. 25. 03:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Izgis, jó, fárasztó, vidám :)
2011. jún. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
már 17 hónapos, de még most is elkap néha a sírás, hogy mennyire szerencsés vagyok, hogy ilyen gyönyörű kisfiam van. Néha csak simogatom a kis arcát, próbálom memorálni minden gödröcskéjét:) Ha alszik, állok az ágya mellett és gyönyörködöm benne. Ha beteg, fogyok az idegességtől. Ha sír, átölelem és élvezem, hogy belémtörli könnyes arcocskáját. És igen, néha öregszem, néha éveket fiatalodok mellette.
2011. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!