Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok tippeket adni?

Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Ti hol vettétek meg a babátoknak a fejvédőt és a baldachint? Egyszerűen nem találok olyat ami tetszene :S A vaterát már végignéztem egy párszor, de ami tetszik az nagyon drága. Tudnátok mondani olyan oldalakat ahol olcsón lehet szép különleges szetteket venni? Gondoltam arra, hogy varratok, de lemondtam róla.
2011. nov. 3. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Az ami jelenleg nálam van baldachin és ágyrácsvédő azt még régen anyukám varrta és az egész családon körbe ment már :)
2011. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az aukciós oldalakon van a legnagyobb választék: vatera, teszvesz, zsibvásár, licit.hu, és a jófogás, babacuccok.hu, express, babaszoba.


Én a teszveszen vettem anno olcsón szépet, tökéleteset :)

2011. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem varrass!
2011. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is anyu varrta meg. az egész nem volt talán 3-4000 ft, lett belőle baldachin, rajta masni, körbe fejvédő.
2011. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!