Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire változnak meg a...

Mennyire változnak meg a férfiak ha apukák lesznek? Bármilyen szempontból.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azóta még nagyobb gyerek,és többet sír:)
2011. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát meg tudnak gyökeresen változni, de van aki ugyan olyan marad.

Az én férjem türelmesebb lett, odafigyelőbb, felelősségteljesebb. Ez a szórakozási szokásain látszik meg pl., segítőkészségén stb.

2011. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lényegében ugyanolyan maradt, de ő egy olyan típusú férfi, hogy megcsinál mindent, ha mondom neki; de ha nem mondom képes egész nap lógatni a lábát.

A legtöbb pasi-ébresztő, leendő anyukák!- ilyen. Felkelni a gyerekhez, pelenkázni, eteteni az szerintük és a társadalom szerint is az anya feladata. Kezdek rájönni, hogy így vannak "kódolva" egyszerűen. Ne várjatok szuperférjeket, apákat; de azért lehet őket "írányítgatni"!

2011. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en ferjem valtozott valamennyit.

- komolyodott

- felelossegteljesebb: itt arra celzok, hogy korabban ha volt egy otlete, akkor hirtelen, bumm bele meg is csinalta, most 3x atgondolja, hogy van-e anyagi vagy idobeni vonzata, ha van es nem eri meg, akkor nem csinalja

- sokkal ovatosabban vezet, korabban sem volt egy balesetezo tipus, de tulsagosan sportosan vezetett

- feltekeny lett kicsit: korabban alig-alig volt az, amiota gyermekeink lettek azota visszateroen matat a gondolat a fejeben, hogy en no lettem, kifinomult, meg mindig jo formaban es mig lanykent atlagos szepsegunek/alakunak szamitottam, ugy nokent mar boven atlagu feluli vagyok a szemeben. De nem durvan feltekeny, hanem aranyosan.

- biztosan vannak meg aprosagok, de ezek a fontosabb dolgok.

2011. jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!