Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Strandra szeretnék menni,...

Strandra szeretnék menni, bele lehet-e mennem a vízbe?

Figyelt kérdés

Kedves szülök, állapotos nők segítségeteket kérném.

A párom imád strandra menni és napok óta szomorkás szeretném felvidítani azzal, hogy délután elvinném strandolni. A kérdésem az lenne 28 hetes kismama vagyok belemehetek-e a vízbe vagy inkább maradjak a parton?


2011. jún. 9. 08:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia! 16 hetes terhes vagyok, nekem a dokim és a védőnő is azt mondta, hogy strandra ne, de természetes vízbe, mint a Balaton bemehetek.
2011. jún. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A Balaton olyan 200 km-re van, oda is elmennék, csak én meg alapjáraton nem szeretek belemenni az élő vízbe.
2011. jún. 9. 10:06
 13/16 anonim ***** válasza:
3 terhességem alatt sajnos egyszer sem úsztam meg, hogy ne kapjak el valamit strandolás közben:( Amúgy egyáltalán nem vagyok hajlamos ezekre a fertőzésekre, gombára, de akkor a megváltozott állapot miatt így jártam. Végül is gond nem lett belőle, mert kikezeltek, de én inkább természetes víz mellé mennék, de ha mégis strandra mész, a párod fürdik, te meg néha-néha aláállsz a zuhany alá:)
2011. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
áá ha el is megyünk, akkor most már biztos, hogy nem megyek bele a vízbe, nem akarom, hogy miattam legyen valami baja a gyereknek. Majd jövőre annál többet megyünk ki a strandra.
2011. jún. 9. 11:39
 15/16 anonim ***** válasza:

Köszi a tamponos linket. Még soha nem hallottam róla. Már egy éve nem is használok tampont, mert idekint valami irdatlan undorító a minősége. Az O.B-tól sosem volt bajom, de ettől mindig.

Én azért írtam a medencét, mert nekem más anyuka ajánlotta, ő szeretett úszni, szülni is az usziból ment. Sajnos a közelünkbe levő természetes vízbe sem mennék bele. Akárhányszor lemegyünk a tengerhez mindig valami hab meg olajos dolog úszik a tetején. A folyók, patakok, tavak is tele vannak szórva szeméttel. A Balatonból, Dunából inni lehetne ezekhez képest.

2011. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

2 éve voltam terhes a lányommal, abban az évben 1 x voltunk, tavaly egyáltalán nem voltunk a strandon.

Ki lehet bírni, hogy nem fürödsz. Pár hetes terhes voltam amikor strandra mentünk, de én nem mentem bele a vízbe, néha lezuhanyoztam, olvastam az árnyékban, pihentem.

Én is úgy tudom, hogy a természetes vizekbe bele lehet menni, strandra nem, de én terhesen nem mennék bele a tengerbe sem. Jobb félni, mint hogy a babával valami baj legyen emiatt.

2011. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!