Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Strandra szeretnék menni,...

Strandra szeretnék menni, bele lehet-e mennem a vízbe?

Figyelt kérdés

Kedves szülök, állapotos nők segítségeteket kérném.

A párom imád strandra menni és napok óta szomorkás szeretném felvidítani azzal, hogy délután elvinném strandolni. A kérdésem az lenne 28 hetes kismama vagyok belemehetek-e a vízbe vagy inkább maradjak a parton?


2011. jún. 9. 08:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel én egy vízben kapott fertőzéstől vetéltem el a 21. héten, így azt mondom, csak a part!!!! Babaúszasra jartam a fiammal, ahol összeszedtem valamit. Rajtam nem jött ki, de a magzatburkon megtapadt, elette, és elfolyt a magzatvíz. Meg kellett szülnöm. A következő terhességemnél tengerparton voltunk, de én még a tengerbe sem voltam hajlando bemenni az előzmények utan... Jobb félni, mint megijedni. Bírd ki ezt a nyarat!
2011. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én kibírnám, de a párom nagyon vágyik már rá. Nélkülem meg nem akar elmenni.
2011. jún. 9. 09:06
 3/16 anonim ***** válasza:
attól még elmehetsz vele,h nem mész be a vízbe
2011. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Uszodában, ahol tisztítják a vizet, bemennék, de természetes vízbe nem. annyi mindent engednek bele, sajnos.

Első válaszadó, nagyon sajnálom :(

2011. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most látom, h te is medencében voltál, bocsi, nem adta ki a válaszod a gyk, csak addig, h elvetéltél. Ennek fejében, akkor nem is tenném. Én úgy tudtam, h ajánlják, de akkor mégsem jó. Nem szoktam menni egyébként sem.
2011. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én tampont tettem fel, pár percet voltam csak a vízben, míg felfrissültem, átmozgattam magam, aztán kivettem és csak izzadtam az árnyékben, míg a családom úszkált. Jobb félni, mint megijedni!

A párodat vidd el, nagyon kedves tőled, de te ne kockáztass szerintem.

2011. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A tampon nem fog semmit segíteni, mert a hüvely környékén így is megtelepednek a kórokozók és fel tudnak jutni.
2011. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem az orvosom ezt a tampont javasolta, és azt mondta, hogy túl sokáig ne, valamint túl hideg és túl meleg vizbe se menjek bele!

2011. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Amíg a parod úszik, fürdik, addig a parton egy nyugagyban - nem ülve a medence partjan, mert az még rosszabb!!! - fekve nézheted őt, és együtt lehettek, amikor kijön. Egyébként könnyen fel is lehet fazni, a meleg víz meg szintén vetélést okozhat. Lehet, hogy túl parazom, és 10-ből csak 2 nőnek lesz baja, de ne legyél benne abba a kettőbe. Nem kellemes érzés, amikor éjjel azt érzed, hogy folyik a magzatvíz, pedig nem is kellene még folynia... Jövőre mar mehettek harmasban strandolni :)!

2011. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én meg pont hogy uszoda, strandvízbe nem mennék be, még nem terhesen sem! A strandvíztől mindig elkaptam valamit, ellenben természetes víztől (pl Balaton, tenger) soha semmi bajom nem volt és ez nem véletlen. Biológus barátaim elmagyarázták, hogy a természetes vizeknek saját (JÓ) baktériumflórájuk van, ami hatékonyabban tisztítja a vizet bármilyen mesterséges vízforgató rendszernél meg klórnál, ami az uszodákban van. Én a helyedben a Balatonra mennék le, ha nem laktok messze.
2011. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!