Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 hete szültem. Szeretnék...

7 hete szültem. Szeretnék lefogyni-gyorsan. De hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
A popsimon és a belső combomon maradt pár kiló.Kiváncsi lennék,hogy Ti mivel fogytatok?Milyen torna,dvd,étkezés stb !?És természetesen az is érdekelne h mennyi idő alatt hány kilótól sikerült megszabadulni.köszi
2009. márc. 19. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm 90 napos diétával, másik szobabiciklivel.

Én sajnos nem tudtam fogyózni és edzeni eddig, mert szoptattam, de egy sima kevesebb szénhidrát és zsír diétával fogok kezdeni :)

2009. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem irtad, hogy szoptatsz-e, vagy sem.

Ha igen, akkor egyenlore kezdj el tornazgatni, nezd, hogyan reagal ra a szervezeted. Dietazni nem ajanlott ez esetben, maximum megvalogatni azt, hogy mit is eszel, peldaul elhagyod a szenhidratot, a kaloriabombakat. De ezt sem mindenki teheti meg, van akinek mar a szenhidrat elhagyasaval is csokken a tea. A leheto legfontosabb az, hogy barmit is valtoztatsz figyeld, hogy csokken-e a tej mennyisege.

Ha nem szoptatsz, akkor lenyegeben barmilyen dietat kiprobalhatsz attol fuggoen, hogy melyik szimpatikusabb. Nekem egy csepp tejem sem volt, a fiam ot hetes koraban adtam fel a tejcsinalast es akkor kezdtem el a 90 napos dietat. Tulajdonkeppen bejott, csak atalakitottam, nem tartottam szenhidratnapot, helyette feherjet ettem. A kaja mennyiseget is csokkentettem. Minden nap dvd-re tornaztam, Norbi kickbox fitness 1 jott be es a kikepzes. Ket honap utan a dietat atalakitottam, odafigyelek, hogy mit eszek, de nem kovetek szabalyt. Osszesen 15 kg-ot fogytam igy harom honap alatt es rengeteget formalodtam, izmos lett a fenekem, combom, karom. Alakformalasra meg a Rubint Reka dvd-k is nagyon jok.

2009. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én futni fogok esténként mert nagy uszogumim van de még van tejcsim igy nem merek mozogni
2009. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem szopiztok csinálhatsz bármit :)


Ha szopiztok, akkor diétázni egyáltalán nem, mozogni is csak nagyon óvatosan és keveset szabad, mindkettő méregtelenítő hatású és a káros anyagok az anyatejbe is kiválasztódnak.

2009. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Amennyiben szoptatsz sehogyan. Majd ha már nem lesz tejcsid akkor elkezdhetsz ezzel foglalkozi. Én 33 éves vagyok és smmit nem csináltam pedig öt napig volt csak tejem. Szépen lement rólam minden. Az első pár napban 10 kg, a többi utána szép lassan. Ma már kevesebb vagyok mint szülés előtt és 11 hónapos a kislányom. A terhesség is 10 hónap és a vissza alakulás sem történik kevesebb idő alatt. Sőt igazából egy év a teljes regenerálódás. Neked most az anyaság a legfontosabb meg a babád megismerése, összeszokás vele, és a napirend kialakítása. Nem szabad a szervezetedet terhelni hiszen a szülés és az azt követő idő is éppen elég terhelés. Ne siettess semmit. Légy türelmes magadhoz. Nem azt mondom hogy elhanyagolt legyél stb... de most ne a fogyás legyen az elsődleges.
2009. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!