Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj, ha nem szeretem Micimackót?

Baj, ha nem szeretem Micimackót?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta messze elkerülöm ezt a mesét. Múltkor láttam egy közösségi oldalon, hogy - nincs olyan ember, aki ne szeretné Micimackót... erre inkább nem írtam semmit, pedig tudtam volna, de ha jót nem tudok írni, inkább nem szoktam rosszat. Nemsoká én is anya leszek, és a rokonok már tudják, hogy jöhet bármi, ezt kivéve. Sokan meg mondják, hogy majd meglátom, hogy csak abban mutat majd jól a gyerek, úgyhogy úgyis veszek majd neki, és azt mondják, rossz anya vagyok, mert nem olyan rugiban lesz, és nem olyan játékkal játszik majd, mert a mai babáknak már más kell, nem az ami régen. Ha kisgyerekként majd rajong érte, komolyan megveszem, ha neki az kell, de egy baba már csak nem azért fog lázadni, hogy neki Micimackós pelus kell??? Ennyire baj, ha egy kismama, anyuka nem szereti a sárga medvét?
2011. jún. 5. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem baj!:)))
2011. jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én egy 35 éves anyuka vagyok. 4-5 évvel ezelőtt nagyon szerettem ezt a mesét, a figurákat, a plüssöket, majdnem mindet megvettem a két lányomnak. Bárhol láttam ilyen ágyneműt, sátrat, könyvet, pólót, ruhát, olvadoztam, hogy milyen szép, aranyos:)

Aztán 2 éve megszületett a kisfiam, azóta abszolút eszembe sem jut Micimackó és társai, egyetlen ilyen ruhája, body-ja, zoknija nincs, semmi:) Véletlenül sem vettem egyet sem, soha nem is kerestem sehol. Szóval nekem meg így változott meg a véleményem, észrevétlenül, hogy miért, nem tudom.

2011. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Sztem is elég bugyuta az egész, de van még pár ilyen. Én pl. Alice a csodaországbantól megyek a falnak. Azt gondolom, hogy az írójával egy pszichiáter hosszan foglalkozott volna... Milne csak egyszerűen bugyuta.
2011. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem...ám azokat se ítéljük el,akik igen.Én soha nem voltam Micimackó-fun(38 éves,2 gyerekes anyuka vagyok),ám a 2. gyerek(most 3 éves)átírta a dolgokat...másfél éves volt,amikor egy hipermarketben "beleszeretett"egy plüss Micimackóba.Nem akartuk megvenni,mondván 1-2 napig érdekes csak(mi sem,és senki nem hagytuk,hogy plüss állatot hozzon,mivel az-szerintünk-csak porfogó).A kicsi kórházba került,majd miután kiengedték ismét vásárolni mentünk(ez kb. 1 hónappal később volt,az első mackós-szerelem után).Ugyanazt(persze csak méretre és formára) a mackót ölelte magához...meg is vettük.Ennek másfél éve,azóta is "szerelem" van.Azzal alszik,mindenhova cipeli.Ám:nincs-és nem is volt-Micimackós pelenka,ruha,body,zokni stb.
2011. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem baj,de akkor inkább Huggies pelust ne vegyél neki!
2011. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én imádom a figurákat, de CSAK és KIZÁRÓLAG a küllemüket. De! Ha már le kellene ülnöm nézni akár egy percet is a meséből, azt csak és kizárólag revorverezés hatására tenném. Pffff, bugyuta egy sztori...

Nem olyan rég kiírtam egy ilyen kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2011. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a Micimackót nagyon:))))És nem lettem mégse retardált ember:PTök véletlenül vett a párom egyszer a meséből ismert füleses és malackás cumit(párba volt)pedig akkor nem is tudta hogy szeretem a mesét:))Aztán ha ő ment ásárolni vagy meglátott a kirakatba valamit akkor vett Micimackós pizsamát,zoknit,termoszt,badyt.Na mikor haza állított vele akkor mondtam neki hogy a fiamból ne csináljunk mesefigurát.Rossz volt ránézni a fiamra hogy tetőtől talpig Micimacis:))))))

Nem leszel rossz anya,de hidd el néha aranyosak ezek a ruhák(módjával:P)és lehet hogy később lesz kedvenc meséje Thomas(én utálom)vagy a mostani csajos sláger a Hello Kitty(na ez még egy undoryító az x szájjával hihi)vagy az Eperke mese és megveszed neki mert ő szereti.Ha csak azért nem veszel neki majd mert neked heroltod van tőle na akkor mondanák rád sokan hogy nem vagy egy mint anya.De így tök okés

2011. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Micimackót, mert szerintem aranyos mese, de ha neked nem tetszik akkor szíved joga nem szeretni. Attól pedig nem leszel rossz anya, hogy nem öltözteted Micimackós cuccokba a babádat. Sőt, szerintem még normálisan is kezeled a helyzetet, mivel nem zárkózol el tőle, hogy ő kedvelje ezt a mesét.
2011. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Férjem is utálja :) nálunk is mindenki tudta, hogy jöhet bármi csak ez nem :) nekem mondjuk semmi bajom vele, az eredeti mesét még gyerekként olvastam is, akkor tetszett, de én sem hajtom a micimackós cuccokat. Nincs is, semmink. Egy sem :) szóval NEM, NEM baj :)
2011. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!