Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ciki, ha megmosom a...

Miért ciki, ha megmosom a cumit, és nem lenyalom?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor megkapom kedves emberektől, ha leesik a lányom cumija, és elmegyek megmosni, hogy : "Jajj anya még megmossa a cumidat, majd a 2. gyereknél csak bekapja"

Tényleg olyan ciki dolog, hogy én nem vagyok hajlandó bekapni a cumiját, hanem megmosom? Azt olvastam, hogy több kárt okozok, ha én kapom be, mintha megtörlöm, és "koszosan" adom oda.

Mit gondoltok?


2011. máj. 17. 09:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Eleve gusztustalan a retket lenyalni róla..Én sem szivesebben kapok be egy nyálas cumit,ami leesett a mocsokba mint a gyerekem.Szóvla én nem nyalnám le már csak saját magam miatt sem:D
2011. máj. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

00:16


Pont ezt gondolom én is! Ittam már a gyerek után az üvegből, olyan is előfordult, hogy volt nálam egy üveg víz, már ittam belőle, az egyik gyerek meg hazafelé az oviból szomjan akart halni, és adtam neki belőle.

De hogy egy földről felszedett mocskos-agyonnyálazott cumit lenyaljak, az nekem taszító...

2011. máj. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetértéseket! :-) Akkor csak nem velem van a baj...
2011. máj. 18. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!