Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kell az első kiscipőt...

Mikor kell az első kiscipőt megvenni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos, már kb. két hónapja kézenfogva menni akar, egy hónapja magától feláll. Jön a jó idő, gondolom, nem sokáig fogja bírni a babakocsiban. Nem korai még megvenni? Mire figyeljek a vásárláskor? Milyen márkát ajánlotok?
2009. márc. 12. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, akkor kell megvenni az első cipőt, mikor egyedül fel tud már állni, és kézenfogva lépeget.Én 8hós korában vettem neki az első rendesw cipőt, Zetpol márkájút, nyáron Siestát, télre szintén Siesta csizmát vettem, az a legjobb.A boltban segítenek neked választani, de nagyobb legyen, mint a lába(tehát kényelmesen elférjenek benne a lábujjacskái), rugalmas, hajlítható legyen a talpa, anyaga is jó, ha puha, nem merev (főleg ne legyen kemény a cipő orra!!!).
2009. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már vehetsz,próbáld majd a lábára.Egyenes talajon bokatartó harántemelős kell.Nekünk volt-van Superfit,Siesta,Elefanten,és nyárra kintre az egyenetlen talajra vettem neki 1 Liliputi jellegűt is.
2009. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kimondottan első lépő cipők! Azért jó mert széles, majdnem szögletes az orra és a kicsiláb el tud benne terülni és könnyen hajlik a talpa! De, ha otthon vagytok akkor inkább kis csúszásgátlós zoknit javasolnak, vagy mezitláb mert így fejlődik a kistalpán az izom!
2009. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ja és igen(előző vagyok) magasított szárú legyen és ha ráadod a lábára még beférjen a sarkához egy ujjad! És a harántemelős dolog tévhit mert így nem tud kifejlődni a talpizom mivel ugye a babák lúdtalpasak! Azért mondják, hogy inkább mezitláb járkáljanak!
2009. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. márc. 13. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!