Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtan vennétek kiscipőt?...

Használtan vennétek kiscipőt? (első cipőt)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, csak újat, mert az az egészséges. Sokan meg azt, hogy úgyis hamar kinövi, felesleges az új, a baba még úgyse tapossa ki. Kíváncsi avgyok hogy gondoljátok? Tény hogy iszonyat drágák a kiscipők.
2010. szept. 1. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék.
2010. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha nem taposták ki vagyis úgy használt hogy nem viselték de ő viseli először . erre elég kicsi az esély.

nézz szét a deichmannban ott 8000- alatt is van kiscipő

2010. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék használtan első cipőt.Hamar kinövi ez igaz,de az ő lábához fog igazodni.
2010. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem !!!!!
2010. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
Én vennék. Sőt kaptunk is ajándékba és nagyon meg vagyok vele igazodva. Egyáltalán nem volt kitaposva, nagyon jó állapotban volt. Siesta kiscipő.
2010. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

8,5 hós a kisfiam, kb 1-1,5 hónap múlva nálunk is aktuális lesz a kérdés. Személy szerint inkább veszek neki kínait de újat,- épp amiatt, h ne legyen kitaposott más által-, mint használtat.


Elnézést az off-ért, de én még 8ezerért se tudok venni kiscipőt... Egy szezonban lesz, h kettőt is kell majd venni, ez ilyen árú cipőknél anyagi képtelenség..

2010. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Én vennék. Már csak azért is mert ha magunkból indulunk ki, nekünk van egy téli bakancsunk, amit 8ezer forintért vettünk első cipőnek és végülis a fiam két lépést nem tett benne, szóval bárki is venné meg így használtan, olyant venne mintha új volna! :)
2010. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Persze jól megnézném azért hogy biztos ne legyen kigyúrva a belseje!

2010. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is inkább az új felé hajlok, csak tényleg drágák, és ikreim vannak, rögtön két pár kell, és ahogy írjátok is, pár hónap múlva meg másik, szóval ha használtat vennék, csakis márkásat, de az meg annyiba kerül mint egy új kínai. Na meg jön a tél, úgyse sokat fognak kint járkálni.
2010. szept. 1. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem veszek cipőt és mást sem használtan, akkor inkább márka nélküli corás cuccot.

Egy-egy jobb outletes együttest.

A cipő pedig fontos, mert tönkremegy a lába, ha rosszat veszel.

2010. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!