Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtan vennétek kiscipőt?...

Használtan vennétek kiscipőt? (első cipőt)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, csak újat, mert az az egészséges. Sokan meg azt, hogy úgyis hamar kinövi, felesleges az új, a baba még úgyse tapossa ki. Kíváncsi avgyok hogy gondoljátok? Tény hogy iszonyat drágák a kiscipők.
2010. szept. 1. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A kínai tele van cipőkkel pár ezerért.A licitálós oldalakon is árulnak újakat.Én adok neki használtat és újat is.
2010. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Én vettem.
2010. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
én nagyon sokat vettem.Mégpedig siestát és 550ft volt darabja...:) 3éves a lányom semmi baja a lábának..
2010. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%
Én vettem a teszveszen nem is egyet. Leírásban szerepelt, hogy csak mászott benne a baba, így nem volt kitaposva. Második cipőnek már nem veszek használtan.
2010. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Új. Ha nem is a 10.000 Ft körüli kategóriát, de újat. A Deichmannba nagyn jók vannak.
2010. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vennék használtak cipőt semmiképpen. Lehet már 5-6ezerért is cipőket kapni, amik bőrből vannak, és tépőzárásak (mi sokat szenvedtünk a fűzős cipőcskével). Én is a Deichmann-t ajánlom, de a Humanicba is érdemes benézni vagy a kisebb cipőboltokba.
2010. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!