Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liliputi puhatalpú kiscipőt,...

Liliputi puhatalpú kiscipőt, vagy mamuszt lehet használtan venni, vagy azt is újonnan szabad, mit az első cipőket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én használtan vettem két párral. Mivel puha bőrből van, nem lehet úgy kitaposni mint egy rendes cipőcskét.

2010. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én anno azt hallottam mindenkitől, hogy egy baba mindent örökölhet, de cipőt sose vegyünk használtat! Azt minden babának saját magának kell "betörni" és kell, hogy az ő kis lábához igazodjon. A kisfiam most 4 éves, hosszú és nagy baba volt / most sem kicsi:)/ Sosem adtam rá használt cipőt, még kínait sem. Inkább volt 2 cipője, de az olyan is. Cipőre nem sajnálom a pénzt. Most ott állunk, hogy lábtorna kell neki és lehet, hogy 12 éves korában meg kell műteni a bokáját, mert befelé áll. Kérdezem én akkor mi lett volna ha "gagyi" cipőt veszek neki?! Most 9 hónapos a lányom, én is gondolkozom liliputi cipőn, de csak is új jöhet számításba. Szerintem ne vegyél használtat, legyen inkább 2 cipője de az olyan minőségű legyen.
2010. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
deichmannban van puhatalpú, a kasszák előtt van kitéve. 2-3000 ft.
2010. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
másodiknak üzenem, hogy ez a puhatalpúra nem érvényes.
2010. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nézz körül a vaterán is, ott vki árul carozoo USA puhatalpú cipőcskét, tőle tudnál venni újat, fele áron mint a Lilliputi
2010. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15:30-as vagyok, én is carozoot vettem, csak mi e-bay-tol közvetlenul a gyártótól, így még egy vaterás ember hasznát is megspóroltam. :D


[link]


íme a bolt, angolosok elonyben. :D


ja, nem usa, canada.

2010. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Érdekelne, mennyi volt a postaköltség?
2010. jan. 26. 21:53
 8/10 anonim ***** válasza:
ki tudod választani az országot, hogy hungary, és kiírja, hogy mennyi volt a shipping. de biztosan nem vészes, mert én 2 párat rendeltem, és kijött 5 ezer forintból a kettő!!
2010. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. jan. 27. 10:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi az offért, de nézegettem a linket amit küldtél, és én is szeretnék cipőt rendelni. A kérdésem az lenne, ha én is kettőt veszek, akkor kettő postaköltséget kell fizetnem? Vagy azt hogyan jelöljem? Köszi a választ!
2010. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!