Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30 hetes terhes vagyok, miért...

30 hetes terhes vagyok, miért utálhat az anyósom?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam vele tiszteletlen, viszont amióta tehrhes vagyok, ki nem állhat. Már az első babánknál is ezt csinálta. Attól kezdve, hogy megtudta, hogy babát várunk a fiával (házasok is vagyunk), minden voltam, csak jó nem. Most a másodiknál meg egyenesen azt mondta, hogy meg sem kellett volna mondanom a férjemnek, hogy gyermekünk lesz, csak el kellett volna vetetni. Pedig egyáltalán nem adtam okot rá, hogy így viselkedjen, és nem is élünk rosszul! Mikor megtudta, hogy kislány lesz a Pici, egyenesen majd megpukkadt :(

Ő mindig is kislányt szeretett volna, de fia lett...


2009. márc. 10. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Együttérzek veled! Az én anyósom is ilyen. Féltékeny mindenféle szempontból, irígy és utálatos!

Soha nem voltam vele én sem tiszteletlen, mert a fiát, a férjemet Imádom! De ő minden alkalmat megragad - a már 7 hónapos kisfunk - nevelésével etetésével, mindennapjainkkal kapcsolatosan, hogy beleszóljon erőszakosan. Egy ételt nem tudok főzni, mert kikapja a kezemből a fakanalat, kioktat,stb. Válság ide vagy oda, én most kerestem lakást, hogy elköltözzünk, mert velük élünk. Ők nem fognak változni, akkor lépek , lépünk.

A férjem mellettem áll szerencsére. Ha külön éltek, az kész szerencse!Egyébként meg ne hagyd magad, magatokat, kultúráltan is be lehet olvasni, végülis a TE családod!

Amilyen a mosdó, olyan a törölköző!

Sok sikert és jó egészséget kívánok!

2009. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Mintha én írtam volna a kérdést!!! Pontosan ilyen gonosz velem az én anyósom is!!! Mé az első babát valahogy elviselte, de amikor kiderült, hogy ismét babát várok, elmondott mindennek, csak úriasszony nem voltam(( Amikor a 3. és a 4. gyerekeimmel voltam terhes, még rosszabb volt a helyzet..Ő is azzal jött, hogy el is lehetett volna vetetni... Megpróbált mindent: a férjemet és a gyerekeket is ellenem foprdítani...szerencsére nem sikerült neki. Igazán én se tudom, miért ilyen velem, mert miután a gyerek megszülettek, utána már elfogadta őket és a magy módján szereti is őket... Talán féltékeny a fiára, vagy attól fél, hogy az unokák öregítik.. nem tudom. Ahogy írtad, hogy amiatt is pukkadozott, hogy kislányod lesz, hááát,.. lehet, hogy tényleg csak féltékeny rád..
2009. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a férjed egyke gyerek?

sajnos, ebben az esetben sok anya féltékeny mindenkire, aki az egyetlen fia közelében van.

2009. márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem egyke... gondolom ez még csak nehezíti a helyzetet... Sajnálom, hogy nem tudok neki elég jó lenni (mármint az anyósnak), és szomorú, hogy az esetem nem egyedi... Nem akarok ilyen rossz anyós lenni!!!
2009. márc. 10. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen az én férjem is egyke.. ezért se akartam, hogy nálunk csak egy gyerek legyen... Nehéz az ilyen anyósokkal. Igyekezni fogok, hogy én SOHA ne legyek ilyen!! 2. voltam
2009. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!