Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történhetett az eltűnt 5...

Mi történhetett az eltűnt 5 hetes babával?

Figyelt kérdés
szerintetek mi történt?
2009. márc. 9. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
most őszintén??sztem anyu tette el láb alól szegényként, tuti ő a felelős.
2009. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is anyuka a felelős, volt már rá példa.Szegény csöppség:-( Talán a kerben kéne szétnézni.
2009. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia, kulfoldon elek, igy nem hallottam errol a szornyusegrol. Hol tudok olvasni rola? Tudsz segiteni? Koszi.
2009. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most hallottam, hogy az anyját hazugságvizsgálatra viszik... állítólag össze-vissza beszél... ezek alapján mit lehet gondolni... remélem a legjobbakat, de nem nagyon hiszem, hogy él még:(( szerintem a családban kell keresni, aki eltűntette...
2009. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
3.nak, sztem neten nézd meg rtl v tv2 híroldalán, most ezt mondják mindenhol...de az ilyen felháborító nem, bezzeg oda születik gyerek, ahová nem kéne...jajjjj
2009. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A külföldön élő érdeklődőnek:www.objektivhir.hu/display/hir.php?hirid=33816 Itt tudsz olvasni róla, de a magyar netes oldalak tele vannak vele.
2009. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte ua,mint tavaly vagy tavalyelőtt az Dunába esett kisfiú,akiről hónapok múlva derült ki,hogy az apja harci kutyája tépte szét és utána az anyjával együtt ásták el.Hogy tünhet el egy 5 hetes baba csak úgy a másik helységből?!!Az is elég fura,hogy a Cozma gyilkosság után csak romákat ért támadásról lehet hallani,mint pl ez.
2009. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Koszi megnezem az oldalakat amiket irtatok, aranyosak vagytok.

Utolso amit te irtal en azt se hallottam, a kisfiut akit a kutya tepett szet. Jobb, ha nem tud ilyenekrol az ember, ezt nem lehet ep esszel felfogni! Szornyu.

2009. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt a rendőrségi felhívás: [link]


Véleményem szerint is az anya felelős lehet. 5 hetes baba nyilván nem fog kisétálni.... Mégis mit csinált anyuka és mennyi ideig, hogy nem vette észre, hogy valaki bemegy, elviszi a gyereket és nyom nélkül eltűnik? Én 5-10 percenként ránézek a gyerekre, hogy minden rendben van-e, pedig kicsi a lakás, egy kis nyüsszentést is meghallok. Lehet, hogy kamu az egész és az apasági vizsgálat miatt tüntették el.

2009. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
engem is elborzaszt ez az eset. úgy sajnálom szegény babát! remélem kiderítik, hogy mi lett vele, és a bűnös lakolni fog!
2009. márc. 9. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!