Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor vállaltatok kistesót?

Mikor vállaltatok kistesót?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Mit szerettél volna kérdezni?
2009. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocs, ha nehezen érthetoen tettem fel a kérdést, roviden szerettem volna.

Az érdekelne, milyen korkulonbséggel válltatok kistestvért a gyerkoc mellé.

Mi már szeretnénk, csak mivel szinte mindig egyedul vagyok, félek, hogy nehéz lesz.

2009. márc. 5. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetes a fiam, de én már akár most is szeretnék. :))

Persze várunk még, kb. 2-3 évet talán!

2009. márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alakult, hogy 10 év lesz a két gyerkőc között.
2009. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a két nagy között 3 év van. A kisebb fiam a nővér után 2,5 évvel született. A pici meg 10 és fél év múlva:))) A nagyok közti 3 év nálunk nagyon jó volt, mert segítségem nekem se volt, így a nagyobb fiam már kezdett önállóbb lenni, amikor a tesó megszületett. Óvodába csak fél napra járt, de ez is nagy segítség volt akkor. Persze mindenki maga tudja, hogy hogyan jó neki és a gyerekének.
2009. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


22 hónap különbség lett a gyerekek között. Ha nem lenne anyu, nem segítene annyit a férjem, nem tudom, hogyan látnám el a most 1 hónapos kicsit. Nagyon nehéz, mert a nagy, aki még nincs 2 éves, nagyon féltékeny.

Az vígasztal, hogy 1 év múlva már más lesz, jobban ellesznek egymással.

2009. márc. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy alakult, hogy 5 év van a két gyerek között.

Ennek sok oka van, nagyrészt az anyagiak(hogy jó gyed-et kapjak), másrészt az első szülésem nehéz volt, és császár lett a vége. Sajnos sokáig rossz emlékként élt bennem, és nehezen vettem rá magam egy újabb szülésre.

De végülis jó hogy ennyi a korkülönbség köztük, mert így a nagylányom elég önálló, és jobban tudok foglalkozni a kistesóval.

2009. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 9 év lesz.

5-6 évenél kevesebbet nem is akartam, végül ennyi lett.

2009. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem egyéves a fiam, és mostanában egyre jobban foglalkoztat, hogy mi lenne, ha...Csak félek tole.

Koszi mindenkinek a választ:)

2009. márc. 6. 23:05
 10/11 anonim válasza:
Apám és az öccse között 22 év a korkülönbség, nagyanyám 21 évesen szülte aput, a nagybátyámat pedig 43 évesen. Én 1 évvel vagyok fiatalabb a nagybátyámnál, akit inkább a tesómnak érzek. Nekem nincs igazi tesóm, egyke vagyok.
2009. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!