Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megőrít a férjem, mit csináljak?

Megőrít a férjem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam, itthon vagyok vele. A férjem dolgozik, és ez felhatalmazza hogy mindent elnézzek neki. Mert ő dolgozik. A gyerek egy dicsekvés tárgya számára. Foglalkozna vele de 5 perc és sír, nem is veszi a fáradságot hogy ráhangolodon a gyerekre. Nem tudok csinálni semmit mert ha megkérem 5 perc és sír azután meg egy áldás neki ha kiveszem a kezéből. Már az is idegesít ha reggel készülődik. Nem azért kellene hallkaban mert engem is zavar csak ha ő elmegy én nekem kell a gyereket visszaaltatni. Már az is zavar ha levegőt vesz mellettem az ágyban. Ha hazajön lenne 1- másél órája hogy a gyerekkel legyen. Na nem mondom mennyit érdekli. Jaj de aranyos jaj de édi, de ha le kell kötni a gyerek figyelmét béna balga. De ő a dolgozó ember. Már sokszor úgy érzem feleslegesen szólok bármiért. Hogy én vagyok aki problémát csinál mindenből. De ha azt érzem hogy nem segít semmit, ha meg igen akkor ő a fasza gyerek. Ha beszélgetünk csak ő a téma, ha meg szólok akkor meg kérdi mit meséljen ha ez történt vele. Na onnan kezdve a plafonon a vérnyomásom. Tönkre fog enni a házasságom ha így haladunk, pedig szeretjük egymást. Nem voltunk ilyenek. Nem tudom a kiutat. Segítségem nincs.
2009. márc. 5. 14:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
húha.énmár félek gyereket szülni.tényleg ilyenek a férfiak?a nő is keresi a pénzt és kapja a gyest!neki még ott a gyerek és a háztartás meg a melo a gyerek pár éves korában és mégse panaszkodik!vagy mi nők mindent viseljünk el?
2009. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!