Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor szedtétek le a fejvédőt...

Mikor szedtétek le a fejvédőt és a baldachint a kiságyról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Lassan 7 hónapos a kislányom és már felállt,úgyhogy a napokban fogom leszedni,olyan gyönyörű ,sajnálom,hogy le kell szednem :-(.
2011. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az enyém 9 és fél hónapos,ő is feláll,de nincs útba neki,mert a kiságy végére mászik mindig és ott áll fel.így én még hagyom
2011. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9hónapos korában vettem le.
2011. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baldachin nem volt, a fejvédőt talán 1 évesen, de az ágyában öszvissz nem sokat aludt.
2011. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Baldachint kb 1 hónapja, 13 hónaposan, mert már nagyon cibálta, addig megvolt vele!

Fejvédő még ott van!

2011. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Baldachint fel se raktam, fejvédő is már lekerült, pár hónapos volt.

Első babámnál sem szerettem a baldachint, a fejvédőt viszont használtuk vagy egy évig.

2011. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Baldahin nem is volt, szerintem undorító dolog...

A fejvédő egész addig, amíg kicságyban aludt, hisz nagyon dobálja magát éjjel, védeni kell a fejét. Így is kopog...

2011. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Baldahinunk nem volt csak kb 3-4 napig,mire rájöttünk,hogy nem tetszik a kisfiúnknak:-(valahogy nem érezte alatta jól magát.Most múlt 2 éves,még mindig kiságyban alszik,de már az egyik hosszabik oldalt kivettük,így csak U alakban,de van még fejvédő.
2011. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos a fiam, még mindkettőt használjuk. Velünk alszik egy szobában, így nem zavarja, ha este tv-zünk. Sosem piszkálta egyiket sem, a baldachinunk jó vastag, nem az a vékony kis függönyszerű valami, kiskutyák vannak rajta, imádja. Most is szívesen bujkál a baldachin alatt, bemászik napközben a kiságyába és azt a részt használja kis kuckónak.
2011. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!