Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiúnak tennétek a kiságyához...

Fiúnak tennétek a kiságyához baldachint?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Az én Kisfiamnak vettünk, persze nem olyan habosbabosat és nem rózsaszínt.:) Szerintem feldobja a babaszobát, és nem utolsósorban nem éri közvetlenül a huzat, ha nyitva az ablaka.
2010. júl. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Persze!Gyönyörűeket lehet kapni kimondott fiúsakat!:)
2010. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is van, és igen praktikus mindaddig míg le nem rántja :)

Csinál egy kis árnyékot, sőt ha olyan szobába lesz ahol tv is van kifejezetten jó el lehet "bújtatni" alatta.

2010. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk a kisfiúnk ágyához, de aztán mégsem raktuk fel. Valahogy mégsem tetszett akkor már...
2010. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, szép macis, sárga. Nagyon praktikus, mert egy szobában alszunk, és be tudunk vele sötétíteni neki.


Az én fiam már két éves, de még mindig nem vettük le, mert nem rángatja, ellenben el szokott alatta bújni. :) Hamarosan új ágyat kap (már megvettük) az is úgy van kialakítva, hogy abban is el lehessen bújni, "kuckós".

2010. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most vannak a fiúk a pocakban,de már a szobájuk kész és nekik van. Nagyon szép lett,világoskék és ilyen hálós :)

Kérdésre válaszolva: Igen,tennék.

36/N

2010. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi is kaptunk egy sárgát, de nem tettük fel mégsem. Nekünk volt egy zöld macis, azt sem. (kisfiamnál) A lányoknak feltettem anno.
2010. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én feltettem, a brendonba vette anyukám az ágynemüvel együtt, fent is hagyom, szép halvány zöld, mint a szobája. azért mert fiu, lehet szép, és jo a huzat meg a sötétség is néha..

[link]

nekem ilyern van ágynemüvel..

2010. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk is ilyen Brendonos van (ikerfiúk anyukája)

Nagyon szép,és illik a kisfiús babaszobába :)

2010. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is Brendonost vettem, és a masnit nem tettük rá..
2010. júl. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!