Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereked van? Annyi,...

Hány gyereked van? Annyi, amennyit terveztél, vagy nem úgy jött össze?

Figyelt kérdés
ès hàny èves vagy?Illetve a gyerekeid hàny èvesek?
2009. febr. 28. 12:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 31 éves vagyok, az első fiú és tervezet. Lassan 10 éves. A kicsi lány és szintén tervezett. Ő 4 éves. Nem tartom kizártnak hogy pár év múlva még egyet bevállalunk.
2009. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos a pici fiam, én szeretnék másik babát de meglátjuk hogy mit hoz ez a válság...na meg, hogy kipiheni-e magát az ember a nem alvás miatt...most azt mondom, hogy vagy 1 vagy 2...3 kizárt...

Ha nyernék a lottón akkor lenne 20 gyerekem...meg 30 plasztikázásom :OD

2009. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
..és 26 leszek pár hónapon belül..
2009. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok van egy kislányom,ő 9 hós!

2 éven belül tervezzük a következő babót!

2009. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egy gyerekem van, pont egyel több, mint amennyit terveztem, hogy 20 éves koromban lesz :) Nem mintha bánnám, minden szempontból jó, hogy lett. Most 22 vagyok, és úgy tervezem, hogy 30 éves korom előtt szeretnék még legalább 2-t, de ha összejön, akkor hármat. Meglátjuk mi lesz. Egyenlőre befejezem az egyetemet, és dolgozom 1-2 évet, utána asszem nekilátok a többi csemete előállításának :)

Amúgy mielőtt terhes lettem, az volt a tervem, hogy 24 évesen szülöm az elsőt, és utána 26-27 évesen a másodikat. Hát nem így lett :)

2009. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29 vagyok, a lányom 8 hós, tervezett baba volt. Már dolgozunk a következőn. 3-at szeretnénk, de ha a második betölti a 2 évet, megy bölcsibe, megyek dolgozni, hogy tudjunk építkezni-ez magyarország... aztán a 3. majd jöhet kicsit később, ha már meglesz a házunk .
2009. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

34 éves leszek

2 lányom van

1 hónapos

2 éves


még 1 lányt tervezünk ugyanilyen kis korkülönbséggel.

2009. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Itt most mire föl lettek válaszok lepontozva? Hiszen mindenki a kérdésre válaszolt.
2009. márc. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszi a válaszokat! én mindenkit felpontoztam. Mert itt nincs hasznos és nem hasznos válasz!

De ezt meg kell szokni ezen az oldalon, hogy vannak olyan bunkok akik folyamatosan mindenkit lepontoznak...de minél tobbszor szovátesszuk ezt, annál jobban fogják csinálni...

En pl. azt is felpontoztam aki azt irta, hogy nem tudja emelgetni a kutyusát és alig várja, hogy vége legyen a terhességnek...bár elszornyulkodtem a válaszon, de nem vagyunk egyformák és erre a kérdésre nincs nem hasznos válasz! Tehát nem én voltam a lepontozo:)

2009. márc. 1. 20:17
 20/21 anonim ***** válasza:
5 gyereket akartam, de elég a meglévő 2 lány: 22 és 2 hónaposak. 22 vagyok.
2011. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!