Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új dolog kóstolása után adjam...

Új dolog kóstolása után adjam a már ismert kajcsikat?

Figyelt kérdés
Csak gyümölcsöt eszünk még tízóraira. Szeretném elkezdeni a főzelékeket. Ha délelőtt főzit kóstolunk pár kanállal, nem baj ha utána rögtön gyümölcsöt eszik? Vagy hogy szoktátok megoldani? Gondolom, mindenképp délelőtt érdemes kóstoltatni az esetleges pocifájás miatt.
2009. febr. 28. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy először ugye kiváltottam gyümölccsel a tízórai evést.

Amikor ez már fixen ment, akkor megkapta tízóraira a gyümijét ami éppen soros volt, aztán ebédkor megkínáltam egy kis főzelékkel, pár kanálnyit elnyammogott. Ismerkedett a cuccal, aztán rendesen bevágta az ebédre esedékes tápszeradagját.

Lassacskán ugyanúgy, mint korábban a gyümiknél, itt is megfordult az arány, jól belakik főzivel, bár még megkínálom táppal, de csak nagy néha kér pár kortyot. Viszont vízzel mindig megkínálom, nem csak evés után, hanem evések között, napközben is többször.

2009. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. febr. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!