Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek a babája elfogadja...

Mindenkinek a babája elfogadja a zöldségeket? Normális, hogy már 9 hónapos elmúlt és alig akarja enni a darabosabb kajcsikat?

Figyelt kérdés
Kisfiam igaz pár napja eszik vacsira tejpépet, vagy jó éjt papit!Eddig azt sem akarta elfogadni!Ebédre ritkán elfogadja a paradicsomos krumplit hallal, vagy a paradicsomos krumplit egyébként meg csak a gyümölcsös húsokat hajlandó megenni!Próbáltam a darabosabb dolgokat, mint például a mi ennivalónkból falatkákat, babakekszet néha oké elnyámnyogja valamikor meg, de ez legtöbbször a darabossabb bébiétel és a zöldséges kajcsiknál fordul elő rázza a fejét, pofákat vág.Sőt a volt olyan is, hogy többet ki sem nyitott a száját!Ja és szopizik!A védőnő meg mondja, hogy darabosabb kaját kellene már neki enni!Mit csináljak, ha nem eszi meg?!?!?Ja és a zöldségekre hogy szoktassam rá, ha egyáltalán lehet!Négy fogacskán van már. Segítsetek!Köszi
2009. máj. 20. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
az én fiam nagyon szeret enni és többnyire velünk eszik, ha azt akarom hogy ebédeljen. Nekünk is volt egy grimaszolós időszakunk, de "beletömtem" aztán meg rájött hogy neki nem kell a pépes kaja, csak amit mi eszünk, néha már kórosan csak a darabos kell neki nekünk is négy fogunk van igaz most bújt ki az ötödik. adj neki májkrémes kenyeret, az nem olyan száraz és adhatsz hozzá reszelt almát. Nem tanácsos bébiételeket adni csak én leginkább magam készítettem és így nem volt mindig teljesen pépes. Próbált te készíteni a husikat főziket. Egyél vele, hátha. Jah mi 11 hósak vagyunk.
2009. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a védőnővel nem foglalkozz

az enyém is utálja a drabosat, én nem is adok neki

kipróbáltad az összes zöldséges bébiételt?

esetleg keverd a gyümölcsössel

2009. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarom megtömni a zöldségesekkel, talán rákap egyszer az ízére!Igen próbáltam keverni, volt amikor meg is ette!Jaj a védőnő akkor nálatok is okos?!
2009. máj. 21. 12:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még az összes zöldségest ki.Egyébként meg volt olyan is, hogy abból bevágott egy 3/4 üveggel (pl.: zölborsósból utána meg attól is öklendezett, és volt amikor azt bevágta, amit én csináltam utána meg az sem kellett neki). Na szóval eléggé válogat a törpe!
2009. máj. 21. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!