Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítene valaki nevelés dologban?

Segítene valaki nevelés dologban?

Figyelt kérdés
5 éves a kislányom.iszonyatosan rossz.nem tudok neki már parancsolni.10 szer mondok el valamit és lesza..arja.na akkor van a sarok meg egy nyakas.a sarokba röhög.nagyon türelmes vagyok de már megörülök.múltkor ki fújja az orrát és hozzá vágja az apjához a zsepit.meg nagyon durva dolgok.beszéltem az óvó nővel is azt mondja,hogy túl van pörögve de jól nevelt okos.bele bolondulok.
2011. ápr. 5. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérj időpontot a helyi nevelési tanácsadóban, és ott tudnak tanácsot adni, ha úgy érzik, az elmondásod alapján szükséges, szakember is végez vele pár tesztet.

Legalább kizárjátok, hogy mije nincs.


A másik, a "Gyerekekre hangolva" című könyv, szerintem hasznos, próbáljátok meg elolvasni.

2011. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszoloval.Kérj tanácsot szakembertől!

Viszont légy a gyermekeddel türelmes.

2011. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
türelem.....óóó naponta egy dolgot 10 szer mondok el minimum és utána el is magyarázom,hogy ezt mért nem szabad mért nem jó.na estére majd nem mindig ki akadok mert az én türelmem is véges.sarokban állás popsi verés elmagyarázás mindent ki próbáltam semmi nem megy.szakember szerintem is.hátha.
2011. ápr. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!