Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a tini mamik...

Mit gondolsz a tini mamik című műsoról?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz a szereplőkről, mi lenne velük a műsor után kapott pénz nélkül?
2011. ápr. 2. 00:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

01.28

Na ezen hangosan nevettem...fel is kelt a lanyom :(

altathatom megint vissza.waa de merges vagyok magamra....

2011. ápr. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
én imádom
2011. ápr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem nézni terhességem alatt.

Sajnos szolgáltatót váltottunk, így az mtv nincs a csomagban:(

Mindig eszembe jutott, hogy én ilyen pasiknak semmi pénzért nem szülnék. Meg amilyen neveket adtak szegény gyerekeknek...nem kommentálom.

A kedvencem Catelynn és Tyler volt. Esküszöm ök lettek volna a legjobb szülök, sajnálom, hogy Cat idióta anyja és családi háttere miatt örökbe kellett adniuk a picit :(((

Hogy a támogatás nélkül mi lesz velük, nem tudom. Azt sem tudom meddig szól a szerzödésük a csatornával, mert ha addig ameddig végeznek a sulival, elmehetnek dolgozni, úgy már nem olyan gáz.


23/N

2011. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nemrég néztem végig a két évadot az interneten. Nekem tetszett. Amber kivételével minden tini mami felnőtt a feladathoz. Catelynn és Tyler volt e kedvenc párom, de Maci is szimpatikus volt. Ambertől rázott a hideg (azt hiszem tőle el is vették a gyereket). Azt olvastam évadonként 60 ezer dollárt kaptak. Most indul a harmadik évad, de ebben ha minden igaz már nem ők lesznek, hanem a 16 and pregnant második évadjából 4 pár.
2011. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szeretem nézni még terhes voltam,én 17évesen estem teherbe 18évesen szültem,csak kicsit más a helyzet,mint Magyarországon,ott kocsijuk van a fiataloknak,ha nincs mennek és vesznek egyet,én már arra is büszke vagyok,hogy itthon fiatalon nem az anyám tartja el a gyerekemet és engem,hanem boldog kis család lettünk 3an
2011. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!