Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolsz a tini mamik...

Mit gondolsz a tini mamik című műsoról?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz a szereplőkről, mi lenne velük a műsor után kapott pénz nélkül?
2011. ápr. 2. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ha ez az a musor amelyikre gondolok (merthogy kulfoldon elek es itt mas a cime) akkor nem is gondolnad, hogy pl nalunk maskepp mukodik a dolog. a tinik nagyreszenek mar van gyereke. es rengeteg penzt kap az allamtol, hogy eltarthassa. mivel kitorne a parasztlazadas, ha leallitanak a penz adasat, ezert ilyen musorokkal probalkoznak a szuletesszabalyozassal, megjegyeznem nem sok sikerrel. itt van arra lehetoseg hogy szulj, ha hulye vagy meg akkor is. az allam meg a babysittert is fizeti
2011. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Ez melyik ország?
2011. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ha ez az angliai musor magyarra forditasarol van szo, akkor egyet ertek az elottem szoloval.

25 evesen amikor bejelentettem, hogy jon a gyerek a vedonom az csak pislogott, hogy elso gyerek es nem dohanyzom, nem iszom tudom ki a gyerek apja es raadasul az a ferjem is.

En ugye nem kaptam sok penz, mert nem vagyok se tini se angol es raadasul ami jart volna azt is elsusmasolta a vedonom, igy sokmindenrol lecsusztam.

Abaratnom lanya 12 eves volt amikor terhes lettem ez az egyik osztalytarsaval 25 het kulonbseggel vartuk a babakat.

Igaz neki nem elso terhessge volt.....de egyik gyereket sem szulte meg....(draga testvere tett rola, hogy azoka gyerekek ne szulethessneke meg.Addig utotte a csaj hasat amig el nem vetelt)

Igazabol itt annyira felvilagosulatlanok es butak az emberek, hogy szinte faj.

A csaj ivott (na nem vizet) a terhesseg alatt es dohanyzott is.

Amikor mondtam, neki, hogy a dohanyzas es az alkohol is karos, erre megrantotta a vallat es kozlte, hogy a cigi miert is lenne karos, hisz az nem a gyomraba megy...

Megallapitas: O a gyomraban hordta a gyereket...biztos oralis sextol lett terhes.Kb 2 hetig sirtam a nevetestol, de azert megdobbento is volt!!

Na ennyi, mert felkelt a lanyom.

2011. ápr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Na tehat 2 het kulonbseggel vartuk a babakat nem 25.
2011. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Előzőnek: nekem a barátnőm él Angliában a családdal, mondta hogy ott olyat is el kell magyarázni, hogy pl. ne töltsenek kólát a cumisüvegbe. Amit meg írt, hogy hogyan öltöztetik a gyerekeket, azon hol hüledeztem, hol fetrengtem a röhögéstől.
2011. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jajj hat itt nem egyszeruek az emberek.Sokszor gondolkodtam mar rajta, hogy hogyan nem zavarja oket az a nagy ur a fejukben.

Na ne gondoljatok, hogy en valami felobbrendu lenynek gondolom magam, de ami itt van az tragikomedia.

Pl baratnom beparaztatott otthonrol neten keresztul, hogy figyeljem a lanyom nehogy osszenoljon a huvelynyilasa a kremektol.

Egyszer kicsit masmilyennek lattam es pont meretni voltam a vedonoi kozpontban a Dragamat, gondoltam megkerdezem, hogy jo-e igy (nem mintha hasznalni szeretne azt a nyilast meg vagy 16-17 evig...vagyis ajanlom Neki), nincs-e osszetapadva.

Erre megkerdezi, hogy van-e pisis pelenkank.Mondtam hogy hogy ne lenne.Erre a vedono: akkor nincs osszenove.

Ugy ledobbentem, hogy se kopni se nyelni nem tudtam...feloltoztettem es hzabattyogtunk.

Egesz uton azon gondolkodtam, hogy hulye vagyok, vagy nincs tisztaban azzal, hogy ne a huvelyunkon keresztul pisilunk....

NO COMMENT!!!

2011. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az Amerikai műsora gondolok.

[link]

2011. ápr. 2. 01:21
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen megdöbbenve olvasom amiket írtok! :O Amúgy én régóta keresem azt a műsort, amire ti gondoltok kedves válaszolók. Arra, ami Angliába megy, de sajnos nem tudom a címét. Leírnátok nekem, hogy angolul mi a címe? Köszönöm! :)

Kedves kérdező, elnézést az offolásomért. Kérdésedre válaszolva, én végignéztem mind a két évadot, nagyon szerettem, kedvencem Maci volt. Ő valóban nagyon talpraesetten kezelte, hogy tini anyuka lett. Bár meg kell hagyni, néha én is néztem micsoda kocsikkal mászkált, meg milyen nagy házat bérelt ki egyedül. Ők valóban sok támogatást kaphatnak az államtól. Úgy sokkal könnyebben lehet felnevelni egy gyereket, mint például egy itthoni 16-18 évesnek.

2011. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

1:17: Azért tudnak alkotni a magyarok is. Barátnőmnek mesélte egy szoptatási tanácsadó, hogy védőnő mondta egy kismamának, hogy ne egyen epret, mert eltömítik a tejcsatornákat az apró magok!! Egy másik pedig azt tanácsolta, hogy ne szoptasson lázasan, mert leforrázza a gyerek száját.


De amit a barátnőm Angliáról mesél, az alapján ott valahogy több az ilyen cifra történet.

2011. ápr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Teen Mom itt is a cime.Sot amikor egyszer ketszer bele neztem, ugyan ezeket a lanyokat lattam.

Akkor lehet aerikai musor (igaz nincs idom tv-t nezni a lanyom mellett) es en irtam/tudtam rosszul.

2011. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!