Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névválasztáskor figyelembe...

Névválasztáskor figyelembe veszitek, hogy egy név mennyire népszerű éppen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 08:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

(off: Brandon van ilyen?? nem csak Brendon van?)


Amúgy nem nem adtam olyat nálunk fontos szempont volt/lett volna hogy ne legyen gyakori a korosztályában.

El is neveztük a fiunkat, majd a neve egyre jobban jött föl a listán most is benne van az első 10 ben...

szóval az egy dolog hogy mikor adjuk akkor mi a helyzet és az egy másik hogy később hogy alakul:)))

A lányom neve mondjuk még a 100as listán sincs remélem nem is lesz, de a legkisebbünknek meg most pont hogy ismert népszerűbb neve lesz mert apának az tetszik.

2011. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Bocs,de fogalmam sincs hogy irják azt a nevet.muszáj off-olni?
2011. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

09:21-nek

Az Áron nem magyar eredetű név.

- héber eredetű; jelentése: ihletett, tisztánlátó.



Lehet másnak a Brendon, Kevin, Rómeó tetszik, nem értem miért kell lenézni, éppenséggel nekem a Lehel nem tetszik,de nem szólom le.


Az Áron viszont nagyon tetszik.

2011. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem veszem figyelembe, nekem az első szempont ami tetszik, második hogy magyar legyen és nem azért mert ősmagyarnevetagyereknek divat van, 100évvel ezelőtt is és 100 év múlva is magyar nevet adnék. Bár nekem még nincs gyerekem csak 1 év múlva.
2011. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11:03-nak.én nem szoltam le senkit,mindenki olyan nevet választ amilyet szeretne,csak azt írtam,amit tapasztaltam anno.bocs,ha rosszul fejeztem ki magam
2011. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelt.4 éve született Anna lányom-én már gyerekkoromban tudtam, hogy, ha lesz kislányom Anna lesz.Nem érdekelt, hogy divatnév lett közben.

A kisfiam, hamarosan érkezik, ő "divatjamúlt" nevet kap.Antal lesz.(éppen tegnap húzott fel egy kéretlen véleményező)

2011. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én még messze vagyok a gyerektől, de biztos nem lesz divatneve, mert én Dóra vagyok, és '95-'2000-ben nagyon nagyon sok Dóra volt. Akárhova megyek mindig van egy. (én '96-ban születtem)
2011. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi, Dóra! :)

Egyébként még mindig nagyon népszerű a neved, 2009-ben a 11. volt a listán!

2011. márc. 23. 06:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nem akartunk divatneveket, noha a fiúneveink benne vannak a Top 100-ban, mert időközben bekerültek a köztudatba. A lányaim nevei nem túl gyakoriak, a nagylányom nevének utánanéztem, az utóbbi években nagyjából 15-20 kisbaba kapta évente az ő nevét, a kisebbik lányoménak nem tudtam utána nézni, mert csak minimum 5 alkalommal anyakönyvezett nevek kerültek fel a KSH listájára, szóval évi maximum 4 kislány viseli az ő nevét.
2011. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!