Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyermekes anyukák, néha...

Többgyermekes anyukák, néha kimozdul (hat) tok barátnőzni? Igénylitek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne igényelném, és meg is tudom oldani, mert a férjem nagyon segítőkész ebben a kérdésben. Tudja, ahhoz, hogy jól működjön a család, néha nekem is kell időt fordítani magamra. Amúgy 4 gyerekem van és most várom az ötödiket.
2011. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, el tudok és el is szeretek néha járni. Nálunk 4 gyerek van. A 3 nagy már kamasz, a kicsi 2,5 éves. Így aztán a nagyok tudnak rá vigyázni, ha épp apa nem ér rá vagy apás programunk van. Másképp ő marad a kicsivel, ha én megyek
2011. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, de nem igénylem a barátnőzést. Telefonálok, emailezek, nekem ennyi elég. Egyébként mehetnék, mert a férjem szívesen vigyáz a gyerekekre.

Túlságosan jól érzem magamat itthon, nem szeretek eljárni.

2011. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 2 gyermekem van,2 hetente eljárok a barátnőimmel moziba,vásárolni,vagy csak egy jót beszélgetni.

1-2 naponta beszélünk telefonon is,és családosan is összejárunk 4 barátnőmmel.

2011. febr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg tudom oldani, van, hogy talalkozom ismerosokkel, de nem igenylem annyira. Sokszor nehezen indulok neki, de olyan is van, hogy lefujom a talalkozot.

Ugyanakkor a szabadsagot igenylem. Szeretek setalni, koborolni, vasarolni egyedul, van, hogy csak erre van igenyem es a baratnozesre nincs. Ez elsosorban amiatt van, mert kicsi a korkulonbseg a gyerekek kozott, 14 honap, jelenleg a ferjem kulfoldon dolgozok, en a nagyszulokkel elek (a gyerekekkel egyutt hatan vagyunk), igy en egesznap vagyok valakivel. Ha a gyerekek elalszanak, akkor sem tudok kimenni mondjuk a konyhaba es EGYEDUL lenni a gondolataimmal, max zuhanyozas, wc-zes kozben vagyok egyedul, egyebkent mindig akad, akivel beszeljek. Szoval igy en orulok annak, amikor elszabadulok otthonrol es nem szol hozzam senki, meg nekem sem kell jartatni a szamat. :-)

2011. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!