Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van hasonló tapasztalata...

Van hasonló tapasztalata valakinek, mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Reggel a kicsi lányom megkapta a 2. Rota oltást. A nagyobbik a múlt héten bárányhimlős volt, tehát esélyesek voltunk a kicsinél is a bárányra de eddig nem jelentkeztek a tünetek. Így beadta neki a doki bácsi, mert az ún. "inkubációs" időszakban még oltható a gyerek, kialakult fertőzés után viszont 6 hétig nem.

Namármost a kicsin fél órája megjelentek az első pöttyök. Járt már így valaki? Vagy csak az én babám ilyen "mázlista" ?


2011. febr. 16. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze van a 2.rota oltáshoz?
2011. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A rotát 6 hós korig kell megkapni, a bárányhimlő ellenit pedig 15 hós kor után.

Mennyi idős a kislányod? Bocs, de nekem zavaros.

2011. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó, asszem nem voltam egészen érthető. Kijött mégis rajta a bárányhimlő és reggel megkapta a Rota elleni oltóanyagot ( másképp fogalamazva: bárányhimlősen kapta meg egy másik betegség elleni oltóanyagot). 4 és fél hónapos a kicsi.
2011. febr. 16. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, így már érthető:)


Nyugi, nem lesz semmi gond!

2011. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!