Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek a legkevésb...

Szerintetek melyek a legkevésbé hordható nevek?

Figyelt kérdés
Szerintem az Orália az, amivel büntetni lehet. Inkább ezer Dzsesszika és bármi, de ha meghallom a nevet, egyszerűen belegondolni is rossz, hogy biztos élnek ezzel a névvel is :D
2011. febr. 6. 19:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19%
XD rég nevetem ilyen jót:-) Azt tudtam, hogy sok a fura név, de nem hittem hogy adják gyereknek:-) Amit eddig hallottam vicceset neveket azok a Ronaldino, Szigfrid:-)
2011. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Atzok az ősi magyar nevek, amik már vicc határát súrolják.
2011. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
19%

00:03

Komoly ez az oldal:-((((((((((


ezek után: Magyar égre magyar UFO-t!!!!!

2011. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Pungúr :))))
2011. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
16%

Sok van. De nekem inkább 6 dzsennifer, mint egy Esőke pl...

Amúgy inkáb dzsennifer, mint pl Béla, vagy Katalin vagy Erzsébet. Nem szeretem a nagyon extrém, de a régi hagyományos magyar neveket sem.

Két lányom Szabina, Laura és ha lenne fiú, Levente lenne.

2011. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

0:03-as vagyok!


Az még nem is lenne baj, hogy vannak ilyen nevek, de, hogy van aki a babáját így nevezi el, nem gondolnak arra, hogy a babából egyszer felnőtt lesz?!

Ami szerintem hordhatatlan: pl. Sudár, Sügetér, Gyalu, Penyvirke, Tavaszka!

Ja és azt hozzáteszem, hogy az én és a lányom neve nem is szerepel benne, pedig egyszerű nevek! De ezek az undorító nevek meg benne vannak!

2011. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónapja, amikor még az én babám is pocaklakó volt, a lottózóban beszélgettünk a "pultossal". Ő mesélte, hogy egy ismerőse---akit ő sem tart teljesen épnek...---milyen sokat harcolt azért, hogy a gyerekét(nemtom, hogy fiú vagy lány) KAVICSnak nevezhesse el. Lehet ő lett Kovács Kavics :)))
2011. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!