Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 68-as méret 68cm-ig, vagy...

A 68-as méret 68cm-ig, vagy 68 cm-től hordható?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát 68cm-ig elméletileg. Kislányom 71cm de van olyan 68-as ami még jó rá mert hát nem minden gyártó méretezése egyforma. A 68-as rugi pl. már kicsi, nem tudná normálisan kinyújtani a lábát benne de sok felsőnek jó még az ujja hossza ill. a scamp 68-as bodyk is jók még rá.
2011. szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elvileg 68 centiig, de ez a ruhától is függ. Az én Lányom már 75 centi, de még van olyan 68-as ruhája, amit tud hordani és van olyan 74-es, ami már kicsi.
2011. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68 cm-ig. De mikor az én lányom már 68 cm volt, akkor már nem volt jó a 68-as méret. Hosszra kicsi volt.
2011. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. az 56os rugi már akkor sem volt jó rá, amikor 51cm volt. Most még nem érte el a lányom az 56cm-t (olyan 53 kkörül van), de már feszülnek a rövidujjú bodyk is...
2011. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a méret a felső határt jelenti. De az én fiam már 70 cm fölött jár, viszont a Lidl-ben kapható 62/68-as hosszú ujjú pólók nagyok rá! Szóval gyártófüggő nagyon!
2011. szept. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem csak gyártótól függ, hanem súlytól is. pl. az én kislányom jó husis, így a 72 cm-ével a 74-es bodyk mind szűkek rá, míg a kisfiam bőven hordta még ilyenkor (ő hosszú, vékony baba volt).
2011. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kicsit összezavarodtam a méretekben. Eddig 68-as méretet hordott a fiam, de az csupa nyári cucc volt és sok közöttük az angol márka (ők másképpen méreteznek). Viszont itt van egy csomó ruha, amik egyáltalán nem voltak rajta (68-as rugik, hosszú ujjú bodyk, pulcsik vastag nadrágok), és nem szeretném egyenként rápróbálni...

6 hós, 70 cm, 8,2 kg

2011. szept. 8. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!