Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Moltex maxi pelenkát hol...

Moltex maxi pelenkát hol tudok venni? Müllerben csak junior méret van.

Figyelt kérdés
Illetve jó ez a fajta pelenka? Rugalmas a derékrésznél? Mert vettem dm-es Alana márkájút, na az csapnivaló volt.
2011. okt. 8. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Pampers vagy Libero. Ezeknél nincs jobb.
2011. okt. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, azok is biztos jó pelenkák, de engem most kifejezetten ez a moltex érdekelne, azért mert öko pelus.
2011. okt. 8. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Megértettem, mindettől függetlenül én nem javaslom, mivel túl vastag. Nem a legkényelmesebb egy babának. Szerintem üsd be a google - be, biztos találsz csomagküldő baba áruházat. De a Pampers mindenek felett.
2011. okt. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy majdnem teljes csomag eladó ebből a fajtából:

[link]

Ugyan ez nem Moltex, de bio ez is. :)

Nagyon kényelmes volt a gyerkőcnek, éjszakára használtuk, csak ez az egy fajta bírta ki az éjjeli pisiket, most már félig-meddig szobatiszta, és nem praktikus nekünk éjszakára a tépőzáras pelus, meg már nem is pisil annyit, csak biztonságból adom rá.

Ha érdekel, írj privit.

2011. okt. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!