Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik az a gyümölcs amelyik...

Melyik az a gyümölcs amelyik a legkevésbé hízlal, nem csinál savat és nyugodtam ehetem, mert már nem szeretnék sokat hízni?

Figyelt kérdés
32 hetes kismama
2011. júl. 24. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dinnye
2011. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kívánom a dinnyét, de úgy tudom, hogy nagy a cukortartalma.
2011. júl. 24. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem annyira vészes a cukor tartalma, inkább azoknak nem ajánlott akik vizesednek.

Szőlőt azt tuti ne egyél mert tényleg tiszta cukor.

De jó amúgy a nektarin is, meg az őszibarack.

2011. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
dinnne tele van cukorral
2011. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
A dinnyétől nem fogsz hízni. A gyümölcsben van cukor. Ha olyat akarsz, amiben nincs, akkor egyél zöldséget. De szerintem a fogyóval ráérsz szülés után törődni, addig tápláld a babát,és ne magaddal törődj.
2011. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem írtad le hány kg-ot híztál eddig.Én mikor terhes voltam mindig azt ettem amit megkívántam,sose néztem mennyi cukor van benne.Sőt a csokiból bármennyit megtudtam volna enni,ennek ellenére 11kg-ot híztam nem hinném hogy az sok.Egyébként meg a vége felé úgysem hízol annyit mint az elején.
2011. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

16:42-nek üzenem,hogy ezt a végén úgysem hízol annyit dolgot megcáfolnám.


Első terhességemnél sajnos az elején nem figyeltem oda, zabálátam és csak úgy jöttek is fel a kilók.

A végén már próbáltam odafigyelni (pont úgy mint a kérdező) de komolyan monodom már szinte a légvételtől is híztam. Mindegy volt mennyit eszek,csak jöttek a kilók!

Megjegyzem így 25 letta vége, ami a kezdősúlyom 2xese.


A dinnyérl én azért nem beszélném le a kérdezőt, mert gondolom nem CSAK és KIZÁRÓLAG azon akar élni, és valóban van benne cukor is, de folyadék is van benne ami pedig kell,és ráadásul az is kritérium volt hoyg ne csináljon savat,nmármost így pedig eléggé be lett határolva a gyümölcsök köre.


De ha dinnyét is eszik meg zöldségeket is meg persze azért normális ételt is akkor nem lesz baj.

2011. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt van egy táblázat, én a meggyet választanám: [link]
2011. júl. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mikor azt írtam a végén úgy sem hízik sokat nem a 32.hétre gondoltam.De nyilván vannak kivételek.
2011. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!