Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után melyik fogamzásgát...

Szülés után melyik fogamzásgátlót érdemes feliratni?

Figyelt kérdés
baba előtt mercilont használtam évekig de szeretnék mást szedni, olyat aminek kevés hormontartalma van. tudna valaki ajánlani valami jófajtát?
2009. febr. 9. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szopi alatt cerazettet szedtem de voltak közti vérzések tőle...szopi után meg yasminell-t ez vmi új alacsony hormonú
2009. febr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. febr. 9. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Cerazette az tuti mert nincs is nagyon más tabi szoptatásra, de utána inkább orvosra hagyatkozz. Minden ember más ami egyiknek jó másiknak nem. Nem vagyok beszari alak és több mint 10 éve szedek tablettát de most foglalkozott vele a Fókusz hogy egy nem megfelelő tabletta , a paciens kivizsgálása nélkül, milyen betegségekhez vezet.
2009. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nen szoptatok
2009. febr. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!