Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamáknak milyen combizom,...

Kismamáknak milyen combizom, ill. karizom erősítő gyakorlatokat tudtok ajánlani? Nem szeretnék teljesen pöttyedt lenni a végére.

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Réka kismama dvd-je nagyon jó szerintem!

Ha csinálod rendszeresen, nem leszel plöttyedtmama :) Persze a kajálásra is oda kell figyelni, de nehogy fogyókúrázz! És csak akkor tornázz, ha nem vagy veszélyeztetett!! Igyál sokat és ha keményedik, feszül a pockod, hagyd abba!

Üdv, 2 hónapos édesanya

2009. febr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Lehet kapni ilyen eszközt.V alakú, olyan, mint egy 8-as félbehajtva.Biztos láttál már ilyet auchanba meg ilyen helyeken, én is ott vettem, combra van elvileg, de karerősítőnek is jó, nem is drága.Én is ezt használtam.(Kívül polifom szerű anyaggal van bevonva.)Nem erőlködsz vele és hatásos!
2009. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek. Fogyókúrázni semmiképp nem akarok, és odafigyelek az étkezésre is, de sajnos hajlamos vagyok nagyon elhízni, és ilyenkor a combom is nagyon csúnya, ill. lóg a felkarom.
2009. febr. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!