Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő: 44...

A kérdésem a következő: 44 éves vagyok,5 gyermekem van. Szeretném leköttetni a petevezetéket. Kérvényezni kell tudom, de hova kinek kell írni. Nekem is fizetni kell a műtét árát, mennyi az összeg? Ki kell várni a fél évet a műtétre?

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Vagy a haziorvosodhoz menjel el, vagy egy nogyogyaszati rendelesre a korhazba, akar holnap, hogy minel elobb tullegyel rajta.

Ha privatban is eltudnal menni, akkor szerintem nagyon gyorsan meglehet a mutet. Teged kivizsgalnak, a gyerekeknek meg gondolom a szuletesi anyakonyvi kivonatat kerik. En igy tudom elkepzelni.

Szoval privatban biztosan gyorsabb, es egyszerubb lenne.

De, holnap menjel be a nogyogyaszatra, es kerdezd meg pontosan, surgesd meg oket!

Kulonben milyen fel evet kellene kivarnod?

2009. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Semmi kölenleges macera nem kell. Én most szültem másodjára és én voltam meglepődve hogy az orvos megkérdezte nem akarom-e egyúttal elköttetni magam ha már császár és úgyis felvágnak. Csak egy belegyező nyilatkozat kell, valami űrlap amit a nőgyógyász ad. Persze én még szeretnék gyereket úgyhogy nemet mondtam.
2009. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Eddig próbáltam előkutatni a törvényi hivatkozást, nem igazán jártam sikerrel. Pár évvel ezelőtt az alkotmány bíróság megsemmisítette az egészségügyi tv bizonyos rendelkezéseit. Azóta elméletileg egyetlen dologhoz kötött a beavatkozás, a 18 éves életkor elérése. (nincs a korábbi életkorhoz és meglévő gyerekekhez kötött korlát) A kétszer 3 hónap (26 éves korig 2 X 6 hónap) gondolkodási idő igaz, ettől csak egészségügyi okból lehet eltekinteni. Az összeget nem tudom, de úgy tudom van a műtétnek térítési díja. Nőgyógyásznál kellene a pontos részleteknek utána érdeklődni.


[link]

2009. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Anyukám megcsináltatta a nyáron. Elment a háziorvoshoz, ő adott neki beutalókat,ment nőgyógyászhoz meg mindenféle vizsgálatra. Az orvos már meg tudja mondani, hogy hogyan megy ez a kérvény dolog, de anyukámnak pl. bizottság elé kellett állnia és ott kellett elmondani, hogy 46 évesen, két felnőtt gyerek mellé és egy unoka mellé nem szeretne kisbabát már. De maga a műtét laza volt, azt mondta. Köldökön keresztül csinálták, semmi nyoma nem maradt.
2009. febr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!