Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok már betegek, mióta...

Voltatok már betegek, mióta gyereketek van? Hogy viseltétek? És a párotok hogy viszonyult hozzá?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
2x voltam beteg,lázas másfél év alatt. Babám kb 4 és 8 hós volt akkor. Nem volt könnyű,mert ugyanúgy mindent meg kellett csinálnom,mintha nem lennék beteg. A párom elment dolgozni,utána meg ment a haverjaihoz vagy lefeküdt,már nem emlékszek,rég volt,de biztos,hogy nem erőltette meg magát.
2011. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Voltam. Egyedül nevelem a gyerekemet kezdettől fogva, így a párom hozzáállását nem tudom. A gyerkem amikor tüdőgyulladásom volt -4éves volt- hozta a lázmérőt, csinált teát (hideg vízbe beletette a filtert, belerakott vagy fél kiló cukrot...), vizes borogatást tett a fejemre, karomra, betakargatott, símogatott, szóval ápolt :)
2011. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam, éppen most lábaltunk ki belőle. Kislányom kezdte, aztán pár nap múlva engem is elért. Nagyon rosszul viseltem, mert a gyerek is borzalmas állapotban volt. Nyüszített, sírt, bújt hozzám egész nap, foglalkozást igényelt. Sokféle gyógyszert kapott, sokféle módon kellett beadni(napi 3-szor kúp, kétfajta szirup, inhalálós pipa, porok stb.). Gyönyörűen elláttam volna, ápoltam volna, ha én magam nem lettem volna még százszor olyan beteg. Azért összehoztam. Anyukám, anyós segített, vagy rendeltünk kaját. Férjem sokat segített reggel és este a gyógyszerek beadásánál.

Remélem nem lesz több ilyen dupla menet mostanában...

2011. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legutóbb fél idős terhesen, két pici, beteg gyerek mellett. A gyerekek 14 és 28 hónaposak voltak, köhögéssel, lázzal, orrfolyással járt a betegség. Kb. két nap alatt én is beteg lettem. Férjem reggel 6-kor indult (még aludtak a gyerekek) este 7-kor jött haza (vacsorára), dolgozott. Hulla fáradt volt, nem is terheltem a betegségemmel, hogy őszinte legyek, már az megváltás volt, hogy segített vacsoráztatni, fürdetni, lefektetni a gyerekeket. Karácsony előtt volt, karácsonyig nem is nagyon javult a helyzet, aztán az ünnepek között mindannyian helyre jöttünk.
2011. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam! 1,5 éves volt a lányom, mikor elkapott valami nyavalya. Köhögtem, folyt az orrom, lázam szerencsére nem volt, de a köhögéstől nem tudtam aludni!Rémes volt, mert legalább 2 hétig tartott és nem segített semmi! A férjem szegény kitartóan segédkezett, de ő máskor is ilyen.
2011. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!