Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek én gondolom...

Szerintetek én gondolom hülyén vagy 23 évesen korai gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, az előző kapcsolatomban(1 év) volt egy terhességmegszakítás, nem sokkal rá szakítottunk is. fiatalnak éreztem magam hozzá és nem is ő volt a nagy szerelmem! Most már viszont úgy érzem, hogy eljött az ideje egy babának.Hülyének érzem magam mert minden munkatársam azt hajtogatja ráérek még vele nem késtem le semmiről sem. És mire várjak? Jobb nem lesz már a helyzet sehol!Ők meg mind már 20 évesen meg annál előbb szültek!
2011. jan. 20. 07:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
08:43-as vagyok. Elnezest nem 23-14 evesen hanem 23-24 evesen. :)))
2011. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia

Én 23 és 25 évesen szültem a lányaimat. Szerintem egyáltalán nem volt korai. Stabil párkapcsolat, ház (hitel nélkül), munkahely, autó stb.

Most 27 éves vagyok, és a 30 feletti gyermektelen ismerőseim nem tudják csak lefogadni, azt, hogy nekem 27 évesen már 2 lányom van, munkahelyem és építem a karrierem.

Ők építik a családi és anyagi hátteret és közben attól rettegnek, hogy ha kiesnek pár évre a munkaerő piacról, akkor onnan kezdik, ahol 10 éve voltak.

Ezért nem szülnek, vagy ha igen, akkor is max egy-kettőt.

Én meg ráérek a harmadikkal, hiszen még van 10 évem és akkor is "csak" 37 éves leszek.

2011. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 25 éves vagyok..nyáron fog megszületni a babám a szülinapom környékén. Én kicsit fiatalnak éreztem magam amikor kiderült, mert nem tervezett, de megtartottuk, mert szerelem baba, megvan a háttér, és szerintünk a korunk is ideális..a papa 30 lesz mire megszületik. Nekem az apuka hozzáállása volt talán a legfontosabb, ha a másik fél nem nagyon szeretné, én sem szerettem volna kihordani az ő gyereket. De ő már "kiélte magát" befejezett 2 egyetemet, túl van pár barátnőn és mindenféle buli/drogok/lányok dolgon...(persze ez nem törvényszerű minden férfi esetében)

Izgatottan várjuk a babát, úgy érezzük elég tapasztaltak és felkészültek vagyunk...ez a legfontosabb.

Nálunk pár éve még nem lett volna jó, egyetem/szórakozás...elég volt. Hogyha valaki érzi ezt, akkor miért ne? Nem a kor számít, hanem a hozzáállás.

2011. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Hétvégén sétálgattunk egy nagy áruházban, 2 várandós nő is szemet szúrt, mert tuti hogy 40+ volt mindkettő.

Nem bántásból mondom, de nem tetszett a látvány. Az jutott eszembe, hogy ők szinte a gyereke nagymamái lesznek.

2011. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!