Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek én gondolom...

Szerintetek én gondolom hülyén vagy 23 évesen korai gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, az előző kapcsolatomban(1 év) volt egy terhességmegszakítás, nem sokkal rá szakítottunk is. fiatalnak éreztem magam hozzá és nem is ő volt a nagy szerelmem! Most már viszont úgy érzem, hogy eljött az ideje egy babának.Hülyének érzem magam mert minden munkatársam azt hajtogatja ráérek még vele nem késtem le semmiről sem. És mire várjak? Jobb nem lesz már a helyzet sehol!Ők meg mind már 20 évesen meg annál előbb szültek!
2011. jan. 20. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 23 vagyok, és két éve vagyunk házasok (7 éves kapcsolat), és egy éve beszélünk a babáról, hogy jó lenne. Épp ezt kapjuk, mint Te, hogy minek, korán, stb... Pedig jövő hónaptól ellenszegülünk a beszólásoknak!!! :D Inkább örülni kéne, hogy vannak még fiatalok, akik nem 40 felett akarnak szülni, hanem frissen, fiatalon, tervezve.
2011. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat,akkor ez a legideálisabb kor a gyerekvállalásra.
2011. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül! Viszont ha a másik oldalról nézem akkor viszont igen. A barátom még nem akar, ő nyáron lesz 25. Szerintem már ő sem fiatal hozzá csak kicsit gyerekes ilyen téren!
2011. jan. 20. 07:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha már a pasi koráról... én én férjem 22 éves ;) első voltam.
2011. jan. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 23 vagyok és 4és fél éves a kapcsolatunk. 3éve vagyok a menyasszonya és most derült ki hogy babánk lesz. Szerintem nem felelőtlenség és nem korai gyermeket vállalni ilyen korban. Ha minde okés veletek akkor vágjatok bele és ne foglalkozzatok mással.

2011. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

azért 20év fölött passzióból elvetetni nem járja (ha nincs egészségügyi oka, természetesen)...

hiszen ennyi idősen már felnőtt az ember lánya.


egy abortusz is rizikós, vetélés nagyobb esélyű lehet később! bár azt mondják, ma már ez rutin ...de egyszer az életben elég... másodszorra már sok lenne, utána vagy nagyon nehezen lehetnél terhes vagy nem tudnád kihordani rossz esetben.


28/N

2011. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hátteretek megvan hozzá (tehát nem valamelyikőtök szüleinek a nyakára vállaljátok a babát) és éltetek is már együtt előtte néhány évet, simán belevághattok :)
2011. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 és fél évesen szültem. Most már azt bánom, hogy nem hamarabb, olyan jó fiatal anyukának lenni. Szóval én azt mondom, hajrá!
2011. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szia én is 23 éves vagyok és mi is ugyanezt kapjuk,fiatalok vagytok ráértek.mi már fél éve házasok vagyunk.
2011. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Baratnom 23 evesen szulte a kisfiat aki most 3 eves de o azt mondta, hogy ugy erzi meg raert volna.

En mindig 23-14 evesen szerettem volna szulni. Szerintem ez tokeletes kor csak sajnos keson talatam meg az igazit igy 30 ev lett belolle. Persze nem banom de jobb lett volna hamarabb.

Ha keszen erzitek ra magatokat akkor ne massal foglalkozzatok. Nincs olyan, hogy jo vagy rossz kor. Mindenki maskor erik meg erre az elhatarozasra.

2011. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!