Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne gondoljak arra,...

Hogyan ne gondoljak arra, hogy gyereket szeretnék? 3 év próbálkozás,2 spontán vetélés és 2 sikertelen inszem után egyre inkább azt gondolom, hogy ez (is) lehet az oka. Kérlek adjatok tanácsokat!

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon nehéz!

Először is próbáld meg ezt a témát hanyagolni. Most ez így durván hangzik és kegyetlenül, de tiszta jó szándékkal írom.

Próbáld lekötni magad más dolgokkal.

Lehet ha nem leszel ennyire görcsösen a témán összejön majd.

Ha meg nem, még mindig ott az örökbefogadás. Azt is lehet úgyanúgy szeretni mint a sajátodat.

Láttam egy filmet egyszer hogy nagyon szerettek volna babát nem lehetett és örökbefogadtak egyet. Aztán telt múlt az idő és a nő elfeledkezett az egész azelőtti szenvedésiről, csak a kis örökbefogadott gyerek töltötte ki a hétköznapjait. Aztán egyszer csak észrevette hogy nem jött meg két hónapja. Terhes lett! Pedig azt mondták neki hogy nem lehet gyereke. Igaz történet alapján készült! Én hiszem hogy vannak még ilyen csodák és kívánok neked is egyet legalább belőlük! Kitartás!

Nagyon sajnálom, hogy ez történik veled! Sokan meg eldobják a gyerekeküket, meg elvetetik!

2008. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már a fennálló próbálkozási időből ítélve gondolom, hogy sokmindennek utánajártál már ami a sikertelenséggel összefügghet. Ha nem, vagy nem teljesen, akkor most legyél maximalista magaddal és mindennel kapcsolatban, ami ezzel összefügg. Ez egy olyan mechanizmus, amikor a szervezeted/lelked kifárad a témában és valóban lejjebb adod az aggódást. Ez egy hosszú folyamat és mégha itt a megoldást is keresed, nem fog senki olyan ötletet adni, ami hirtelen megváltoztatja az életed. Próbáld ki! Olvass rendszeresen a témában, fórumokon, írd ki magadból az eddigi tapasztalataidat (másnak is segíthetsz ezzel). Minden lehetséges módot, technikát próbálj ki. Járd ki az utat: vizsgálatok, eredmények, ezek kutatása jó-nem jó. Nem biztos, hogy minden orvos helyesen lát dolgokat. Nő vagy, te mindig tudod, hogy valami nincs rendjén. Minden eshetőséget próbálj ki, olvass utána, vizsgálódj, beszélj róla sokat!!! Ez egy kegyetlen dolog, de hidd el, meg fogod unni! Amikor már úgy érzed, hogy te minden tőled telhetőt megtettél, akkor lesz olyan szituáció, amikor igenis megkapod a választ vagy baba formájában vagy azt hogy megértsd/megértsük, hogy miért nem adatik meg nekünk. Semmi misztikum nincs ebben, de tényleg szívből-lélekből kifulladásig kell csinálni... meglesz a megoldás!!!
2008. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom, hogy nem jött össze, és kérlek ne vedd sértésnek amit most írni fogok. Szerintem ilyen esetekben konkrét OKA van, hogy nem jön össze a baba. A természet tudja, hogy mit csinál. Lehet, hogy egyszerűen a te és a párod génjei nem valóak össze, és nem születhetne egészséges baba, és a természet így oldja meg a dolgot.

Ennyi próbálkozásnál én már nem hinném, hogy a gondolataid okozzák a dolgot.

Inkább fogadjatok örökbe egy babát, mert így csak rengeteg időt elpazaroltok, és sajnos lehet, hogy feleslegesen.

2008. dec. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ne add fel!Ne ragaszkodj ahhoz,hogy mindenáron szeretnél gyermeket.Én mikor feladtam,mindig akkor lettem terhes.Inzulinos cukorbetegen szerettem volna még 4.gyereket.Ittam a cickafarkfű és palástfű tea keverékét,reggel éhgyomorra.Néha csak a palástfűteát 1 bögrével.8év várakozás és spontánvetélés után megszületett a 4.kisbabám,most 2,5éves.A tesóm is elvetélt,itta a teát,e-vitamint szedett és most 9hónaposak az ikerlányai.Sok sikert!
2008. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis GONDOLJ arra, hogy akarsz, de csak pozitívan. Lásd, ahogy megvan és babusgatod, eteted, játszol vele. Töltődj fel ezekkel a képekkel. Sikerülni fog!
2008. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönet mindenkinek, aki írt. Tudom, hogy nem egyedi probléma ez, de hát vannak jobb és rosszabb napjai az embernek. Most próbálok pozitívan nézni előre. Sziasztok.
2008. dec. 30. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!