Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul alvó babátokhoz,...

Rosszul alvó babátokhoz, kisgyereketekhez éjszaka ki kel fel?

Figyelt kérdés

Mindig anya, mindig apa, vagy vegyesen?

Egy éjjel átlag hányszor kel felkelni hozzá?


2011. jan. 17. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Első és harmadik gyerekünk hasfájós volt. Éjszakától hajnalig sírt, mindketten dajkáltuk, ébren voltunk, egy-egy órákat aludtunk, váltottuk egymást. Ez mindkét gyereknél kb. 2 hónapig tartott. Nagyon fárasztó volt.

Ha betegek, akkor is közösen tartjuk a frontot.

Csak az első kapott tápszert 4 hónapos korától, neki felváltva készítettük, a második és a harmadik sokáig szopizott, a harmadik még most is, így éjszaka én ébredek, a férjemnek velük már nincs gondja, csak ha betegek, akkor segít.

2011. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos a babám és hétköznaponként mindig én kelek fel. Férjem állandó éjszakás így nincs más aki kelhetne. Hétvégén pedig változó, ha nagyon fáradt vagyok és egyáltalán nem tudok felkelni, ami szerencsére ritka, akkor ö. De csak egyszer kel a lányom éjszaka, szóval nem vészes :)
2011. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kelek mindig!Nagyon rossz alvó a 6 hónapos babám.5x6x kel egy éjszaka.Sajnos apának nem nagyon van türelme hozzá:(!
2011. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem már nagyobb, 22 hónapos lassan de már kezdetektől fogva én kelek fel hozzá, apa sosem volt hajlandó.
2011. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1eves,ejjelente 2-3*kel,en kelek fel hozza mindig,ha nagyon sir apa besegit.
2011. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 hónaposom csak akkor alszik rosszul,ha a fogát fájlalja.Átlagos éjszaka 1-2x kel,akkor én megyek hozzá,és megetetem,ha ennél többször,és tuti nem éhes,akkor apa megy,pedig hajnalban jár dolgozni.
2011. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hétközben többnyire én, apa inkább hétvégén vagy ha délutános és másnap tud tovább aludni.

Kb. éjjelente 1-2szer, heti mondjuk 4 éjszakán.

2011. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!