Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Na most mit csináljak? Fogamzá...

Na most mit csináljak? Fogamzásgátlós kérdés, Volina tablettával kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Pénteken, azaz holnap kellene bevennem az első tablettát. De elfogyott a fogamzásgátlóm, íratnom kellene receptet. Igen ám, de csak hétfőn lesz mindenhol legközelebb rendelés. Ilyenkor mit tegyek? Honnan szerezhetnék receptet nagyon gyorsan? (XVIII. kerület környéke.) Vagy ez a havi adag akkor már kimarad? Gondolom hétfőn már hiába kezdem el bevenni...
2010. dec. 30. 21:39
1 2
 11/15 Tinker Bell ***** válasza:

De most itt nem jogi kérésekről beszéltünk, hanem hogy kiadják vagy nem! Kiadták! Ennyi, pont!


Alkoholt és cigit is adnak ki kiskorúaknak mégis minden bolt és áruházlánc üzemel még! Pedig szerintem az nagyobb bűn, mint egy fogamzásgátlót kiadni egy látszólag felelőssége teljes tudatában lévő személynek!


Lehet lepontozni, nem érdekel, mert ha te lettél volna a kérdező, akkor is segítettem volna, és akkor is ezt mondtam volna!

2010. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, hogy a kedves kötözködős anyuka akkor is ezt mondaná-e, ha valamire a gyermekének lenne szüksége a patikából. Hogy zárják be, meg jelentse fel valaki... ugye???


A lényeg: ha Tinker Bell ezt nem említette volna, akkor meg sem próbáltam volna, így viszont sikerült tablettához jutnom. MÉG EGYSZER NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM NEKI!!!! BÚÉK!

2010. dec. 31. 20:27
 13/15 Tinker Bell ***** válasza:

Szívesen!


Boldog Új Évet kívánok! =o)

2010. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Persze kedves zárják be azt a gyógyszertárat anyukánk azóta sem reagált... jellemző... remélem, azóta belátta, hogy milyen embertelen hozzászólást írt, mert bármikor neki is szüksége lehet sürgősen valamire.
2011. jan. 5. 09:17
 15/15 Tinker Bell ***** válasza:

=o)


Az még a jobbik eset, hogy belátta, minthogy azért nem ír, mert szerinte úgy is neki van igaza! Bár szerintem sosem fogjuk megtudni, hogy mi a valóság!

2011. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!