Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más Fejér megyei anyuka is...

Más Fejér megyei anyuka is van itt? Honnan írtok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 14:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudom ki ő de annyira nem ismerem,a babája annyi idős körüli mint az enyém.Pusz.
2010. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja a lepsényi voltam.
2010. dec. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm hogy válaszoltál és Boldog Karácsonyt Nektek!
2010. dec. 22. 14:41
 14/14 anonim ***** válasza:
45%

ez a kérdés tipikus példája a magyar e-kultúra szátrombolásának. a gyakorikérdések nem ismerkedésre, csacsogásra szolgáló alkalmazás, és nem is az a célja, hogy rámutasson, hogy a vidéki anyukák azok akik csacsogásukkal teleszemetelik az információs platformokat.


tisztelt anyukák, és 50es unatkozó kielégítetlen asszonyok, megkérem Önöket, hogy csak és kizáróla olyan tartalmakat osszanak meg közösségi felületeken, amelyek nem terhelik, hanem gazdagítják az információs világot. ismerkedésre és csacsogásra az erre szolgáló chatszobák és belső levelezések alkalmasak.

2010. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!