Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet pete érés? Nem tudom...

Lehet pete érés? Nem tudom hogy megy ez! PCOS vagyok!

Figyelt kérdés

3 napja fáj a hasam!Nov.30.-dec.6-ig menstruáltam!

3napja olyan érzésem van mintha meg akarna jönni....ma reggelre elmúlt viszont reggel a wc papíron ilyen átlátszó valami volt!(mint egy zselé darab) Lehet pete érés?Ilyet még nem tapasztaltam! PCOS vagyok!


2010. dec. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet ám! a hasfájás is jelezheti, időben is jó, mert a ciklus 16. napja körül vagy, és a nyák is jó jel.
2010. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. dec. 16. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is PCOS vagyok és ismerős a gondod. Nálam az ovulációs teszt segített, pontosan kimutatta a peteérést. Próbáld ki, én Dm-ben vettem, de minden drogériában, patikában van.
2010. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet! Szintén PCOS-t állapítottak meg nálam 2 éve.

A lányom 1 havi closti után fogant, a második, pedig a szülés után 8 hónappal 47 napos ciklusnál spontán (tervezve volt)!

Mielőbbi áldott állapotot kívánok!

2010. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) mi még csak 1éve várunk....szedtem Diane 35-öt fogigátlót és most úgy tűnik van pete érésem!:) Ilyet még nem éreztem :) fájt a hasam!Aztán tegnap reggelre elmúlt és ilyen zselés folyásom volt....aztán estére megint fájt!Nekem Januártól kezdik a clostit :)De azért próbálkoztunk :) Úgy örülök....megcsillant egy kis reménysugár :)
2010. dec. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!