Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » PCOS! Valaki aki jártas benne?

PCOS! Valaki aki jártas benne?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy PCOS vagyok vagy voltam már nem tudom!!!Mindenféle kezelés nélkül estem teherbe aminek nagyon örültem!Decemberben szültem!!!Januárban és Februárban menstruáltam de most semmi!!Elmaradt megint!!

Szülés után visszatérhetnek a ciszták????Amitől nincs peteérésem????(Terhes nem vagyok!)Teszteltem!!!


2010. márc. 31. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos folyamatosan visszanőhetnek, főleg ha nem kezelték őket. Érdemes lenne nődokihoz bejelentkezni, mert a ciszták előbb -utóbb kiterjedhetnek az egész petefészekre.
2010. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam ugyanez a helyzet. Nálam is megállapították a PCOS szindrómát, de nem kaptam rá semmit. Clostilbeggyttel próbálkoztunk (baba projekt), de attól sem lett semmi. Aztán úgy gondoltunk kis szünetet tartunk és akkor egyből összejött természetesen a baba, már 1 éves! :) Szülés után már 6 héttel megjött a mensim, de azóta sem rendszeres (előtte is volt, hogy akár 2 hónap is kimaradt). Bíztam benne, hogy hátha beáll, de nem! :( Én azon gondolkodtam, hogy felkeresek egy endokrinológus-nőgyógyászt, hátha ő tud segíteni, mert így nem tudom mikor kezdjük próbálkozni a 2. babával. Egyből összejön vagy nem???

Bocs, kicsit sokat írtam, de ez engem is foglalkoztat.

2010. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.!!!

Nekem 2008.szeptemberében állapították meg a pco-t!!Már fél éve nem mensiztem!!!Aztánmeg olyan 2-3havonta volt valami!!Nem is védekeztünk hátha összejön a bébi!!és így 2009 márciusában lettem terhes!!!1év próbálkozás után!!

2010. márc. 31. 11:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam 2006-ban állapítottak meg PCOS-t. Az okos nőgyógyászom meg ahelyett, hogy elküldött volna endokrinológiára, Diane35-öt írt fel, ami ugyan helyrehozta a ciklusomat, de a probléma forrását nem szüntette meg. Bár lehet, hogy végül is hálás lehetek neki, mert ez annyira felturbózta a hormonjaimat, hogy amikor 2008 februárjában abbahagytam a gyógyszert, 1 hónapra rá teherbe is estem teljesen spontán. Decemberben született meg a kisfiam makkegészségesen. Sajnos szoptatni nem tudtam, így szülés után kb. 3 hónappal megjött. Azóta rendszeresen 28-30 napos ciklusaim vannak. Most készülök uh-ra, hogy megnézzék mi a helyzet a petefészkeimmel, mert szeretnénk kistesót.
2010. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!