Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azt a keresztnevet kapta a...

Azt a keresztnevet kapta a gyermeked, amit mindig is szerettél volna adni neki, vagy kompromisszumot kötöttél és az "álomnevet" félretetted?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 00:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nem azt kapta, amit gyerekkoromban kitaláltam, pedig volt pár ilyesmi, de aztán amikor valóban terhes lettem, és nem csak álmodoztam róla, hogy majd lesz gyerekem, akkor már annyira nem tetszettek azok, amiket anno kitaláltam. Sőt, rájöttem, hogy alig van olyan fiú név, ami tetszik :) Így aztán nagy nehezen sikerült olyat találni, ami mégis, és nem bántam meg a választást, tökéletesen ráillik a fiamra az a név, hogy Krisztián :)
2010. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
en a rebeka nevet akartam adni ha lanyom lett volna de a parom ravagta hogy ugy becezik majd a suliba hogy rebi ribi igy kimaradt az eletunkbol a rebeka nev es maradt a viktor ha fiu es az lett es viktoria ha lany lesz:)bocs a rebekaktol
2010. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!