Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudnám még a náthám...

Mivel tudnám még a náthám kezelni 2 kicsi gyerkőc mellett?

Figyelt kérdés

Hogy mielőbb jobban legyek...kb 4 napja eszem a stodalt,és már annyira próbál szakadni a dolog,hogy már nagyon fáj a légcsövem.Hőemelkedésem van(37,6°-de nekem az már nagyon kellemetlen,a bőröm,izmom fáj),arra panadolt eszek,szigorúan közvetlen szoptatás után(kicsi fél éves).És ma már 3x volt hasmenésem is.A kicsi már szinte jól van(ő kezdte a sort),már csak hébe hóba köhint,és szörcsög az orra,a nagy(2éves)antibiotikumot kap,ő estére "van oda".

Szóval?Mert a legnagyobb bajom,hogy pihenni sem tudok...


2010. nov. 26. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
C vitamin, legalább 2g naponta amíg beteg vagy, és kalcium pezsgőtabi.
2010. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én elmennék a helyedben az ügyeletre, hátha kell antibiotikum. Vagy kihívnám a dokit...

És igen, C-vitamin ezerrel, 1000-2000mg, rengeteg folyadékkal. Mi sparos c-vitamin pezsgőtablettát szoktunk venni, kb 170 ft, 20 db van benne. Abból 7-8-at meg szoktam inni, ha érzem, hogy jön a nyavalya:)

Gyógyulj meg gyorsan! Ja, nekem algopyrin vált be az ilyen beteg fájdalmakra.Meg ha van otthon normaflorod, azt is ihatsz...Kezdésnek tolj be kettőt:)Mégegyszer,jobbulást!

2010. nov. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!